Kozmela.com

Police Parfüm Fiyatları

Bir İtalyan markası olan Police 1983 senesinde De Rigo kardeşler tarafından kurulmuştur. İlk etapta üçüncü şahıslar için güneş gözlüğü üretiminde uzmanlaşmış Charme Lunettes şirketlerinin ilk markasıydı. Günümüzde ise Police artık De Rigo markalar ve şirketler grubuna dahil bir birimdir. Police parfüm serisini ilk olarak 1997’de çıkarmıştır. 2003 senesinde ise ilk saat koleksiyonunu tüketicilerin beğenisine sundu. 2013 senesine gelindiğinde ise marka giyim sektörüne de girdi. 

Police güneş gözlükleri ile ünlü bir firma olsa da daha sonrasında girdiği farklı pazarlarda da başarı elde etmiştir. Bunlardan bir tanesi de 1997’de girdiği parfüm sektörüdür. Police parfüm serisinde hem erkek hem de kadınlar için seçenekler bulunmaktadır. Police markası gücünü geçmişinden ve deneyimlerinden almaktadır. Bu anlamda alanında uzman kişi ve ekiplerle hem kadın hem de erkekler için birbirinden özel kokular ortaya çıkarmaktadır.

Farklı meyve, çiçek ve aromalardan formüle edilen en özel Police parfümleri tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Erkeklere özel odunsu notalar, kadınlara özel çiçeksi aromaları Police parfüm çeşitleri formülünde görebilirsiniz. Parfümlerin ortak özelliği gün boyu kalıcılığını koruyabilmesi. Tepe notalardan en alt notalara günün her saatinde etkileyiciliği değişen parfümler deneyenleri kendisine hayran bırakıyor. 

Police Parfüm Bayan

Kadın parfümü çeşitlerinde kullanılan çiçeksi notalar, deniz notaları, portakal çiçeği, gül, şeftali gibi içerikler büyüleyici bir etki bırakırken gün boyu tazeliğini de koruyor. Bu özel parfümler ister günlük olarak ister özel gün ve gecelerde kullanıma uygun olarak üretiliyor. Bu anlamda Police erkek parfümü ve Police kadın parfümü çeşitleri her daim kullanıma uygun olarak tüketicilerin beğenisini kazanıyor. 

Police parfüm çeşitleri aynı zamanda özel tasarım şişeleri ile de dikkat çekmektedir. Kuru kafa tasarım şişeleri mavi, pembe renkte göz alıcı görünüşleri ile etkileyici bir ahenk oluşturmaktadır. Özel tasarım bu şişeler aynı zamanda evde en özel köşelerde gözlere hitap etmektedir. Parfümde doğal içeriği, çekiciliği ve şehveti arzulayanlar için Police parfüm çeşitleri farklı seçenekler sunar. 

Police To Be Parfüm

Sadece tek bir püskürtme ile duyulara anında hitap eden erkeklere özel Police To Be parfüm çeşitleri kullanışlı yapıları ve içerikleri ile dikkat çeker. Çok ağır ve bunaltıcı değildir ve fresh, canlı bir etkiye sahiptir. Police parfüm çeşitleri boyutları ise birbirinden farklıdır. 30 ml parfüm çeşitleri olduğu gibi 40 ml, 125 ml gibi seçenekler de bulunmaktadır. Bunlardan ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak olan parfümü seçebilirsiniz. Bu ürünler fiyat olarak da birbirinden ayrılmaktadır. Fiyatlar üzerinde etkili olan faktörler ise hem içerik hem de ebattır. 

İtalya’da başlangıç yapan ve günümüzde tüm dünyayı saran Police markası ürünleri ülkemizde de büyük bir beğeni kazanmış ve yıllardır ürünleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından zevkle, keyifle kullanılmıştır. Police parfüm çeşitleri de tıpkı markanın diğer ürünlerinde olduğu gibi tüketicilerin ilgisi ile karşılaşmıştır. Police erkek ve kadın parfümlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Ürünlerin notalarına göz gezdirebilir ve duyularınıza en çok hitap eden parfümü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun