Kozmela.com

Pop-up Store

2014 senesinde kurulan ve takı pazarında kendisine hızla kalıcı bir yer edinen Pop Up Store, sürekli yenilenen tasarımları ile müşterilerinin bu alandaki ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Uzman kadrosu ile tüm takılarını el emeği ile tasarlayan firma müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Özgün bir tasarım anlayışına sahip olan firma bu anlamda yeni ve sadece mağazaya özgü işlere imza atmaktadır. Pop Up Store firması herkese ulaşmak için en uygun fiyatlarla özgün tasarım ürünlerini sunmaktadır. Ayrıca farklı kampanyalar yaparak güncel trendlere herkesin ulaşmasını sağlamaktadır.

Pop Up Store, sadece kendi mağazasına özel tasarım ürünleri sunmaktadır. Zengin ürün çeşitliliği içerisinde kişiye özel tasarımlar da yapılmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, güler yüzlü, profesyonel çalışanları ile Pop Up Store online ve dijital kanallar ile müşterilerine hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Renkli figürler, eğlenceli takılar Pop Up Store’un kendisine has tarzı ile insanlarla buluşuyor.

Po-up Store'da hem küçüklerin hem de büyüklerin keyifle takacağı rengarenk broş çeşitleri görmek mümkündür. Ahşap broşlar hem dayanıklı hem de göz alıcı tasarımları ile insanlara sunuluyor. Ahşap broş çeşitleri içerisinde gökkuşağı, uzay mekiği, ananas, gözlüklü kedi, baykuş gibi birbirinden renkli ve eğlenceli figürler yer alıyor. Bu renkli broşlar gömlek, kaban ya da çanta üzerine takılabilmektedir. Akrilik boyama ile özel olarak tasarlanmış bu kaliteli broşlara sahip olmak isterseniz Kozmela’ya uğramanız yeterli.   

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun