Kozmela.com

POPOLİN

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Popolin

36 yıldır faaliyetlerine ara vermeden devam eden İstanbul Kozmetik Sanayi ülke genelinde hem eczane hem de doktorların güvenini kazanmış takdir gören bir firmadır. İlk kez faaliyetlerine 1978 senesinde Tepebaşı Güneş Eczanesinde başlamış olan firma yıllar içerisinde teknolojik gelişmelerin paralelinde kalite ve üretim konusunda bugünkü modern halini almıştır.

Popolin ise İstanbul Kozmetik Sanayi’nin insanlara sunduğu en önemli markalardan bir tanesidir. Firma, 2005 senesinden itibaren Talu ilaç çatısı altında ilaç, kozmetik ve medikal alet alanlarındaki satış ve pazarlama alanlarında aktif olarak hizmet sağlamaya devam etmiştir.

Talu İlaç olarak yoluna devam eden firma ülke genelinde 20 binden fazla eczaneye nitelikli, özgün, genç ve yenilikçi satış kadroları ile hizmet sunmaktadır. İnovasyona önem veren firma yenilikçi bakış açısı, dinamik yapısı ve güçlü vizyonu ile sektörün önde gelen firmalarından bir tanesi olmuştur.

Talu İlaç bünyesindeki ürünler TÜV Rheinland Berlin Brandenburg ‘dın en ISO 9001-2008 ve ISO 13485 kalite yönetim sistemi standartlarına uygun bir şekilde üretilmekte ve insanlara ulaştırılmaktadır. Şeffaflığa ve güvenilirliğe son derece önem veren firma ürünlerinin testlerini Avrupa ve Amerika’nın önde gelen laboratuvarlarından Sederma, Rahn, Lipotec, Lubrizol’da test etmektedir. Bunun yanı sıra ülkemizde ise Cerrahpaşa Dermatoloji Anabilim Dalı tarafından ürünler dermatolojik ve hipoalerjenik testlerden geçirilmektedir.

Pişik Kremi

Popolin ürünleri içerisinde bebek yağı, bebek ve aile şampuanı, süt proteinli bebek ve aile şampuanı ve popolin pişik önleyici krem bulunmaktadır. Popolin pişik kremi bebeklerde en sık rastlanan pişik problemini engellemeye yardımcıdır. Pişik oluşumunu tetikleyen farklı nedenler bulunmaktadır. Ancak pişiğin en açık sebebi kirli bezin ıslaklığının uzun müddet cilt ile temas etmesidir.

Pişik ayrıca bebek bezi ya da kullanılan mendilin alerjiye sebep olması ile de kendisini gösterebilir. Eğer bebek yıkanmış ve yeterli derecede kurutulmamış ise ya da vücutta oluşan ter temizlenmemiş ise yine pişik ortaya çıkabilir. Ayrıca birtakım enfeksiyonlar da bebeklerde pişiğin ortaya çıkmasını tetikleyebilir.

Pişik oluşumunu engellemeye yardımcı Popolin krem içeriğindeki zengin bileşenler ile bebeğin hassas cildinin korunmasına da destek verir. Ürün içerisinde bulunan Lanolin ve Camomile cildi yumuşatmaya yardımcı olur. Ayrıca cildi uzun süre nemlendirmeye yardımcı olur. Bebeğin hassas cildinde koruyucu bir bariyer görevi üstlenen krem özenli içeriği ile ailelerin tercihi oluyor. İçeriğindeki çinko ve oksit cildi dış faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. Popolin kremi bebeğin bez bölgesine uygulayarak pişik oluşumunun önüne geçme adına etkili bir destek alınabilir.

Popolin ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve Türkiye’nin neresinde olursanız tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Popolin
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun