Kozmela.com

Powertec

Elektrikli kişisel bakım ürünleri ve profesyonel kuaför ürünleri ile sektörde adından söz ettiren Ankara merkezli marka Powertec sürekli genişleyen ürün yelpazesi ile önemli ihtiyaçlara cevap veriyor. Fön, saç kurutma, tıraş makineleri distribütörü olarak pek çok farklı ürünler kişisel bakım ihtiyaçlarına cevap veren firma kalite, estetik ve performansı üçlüsünü her daim ön planda tutmaktadır.  Ürünleri üretim aşamasından son kullanıcıya ulaşana kadarki süreçte sürekli test edilmekte olup kullanıcılara kusursuz bir deneyim sunmaktadır. Firma seneler içerisinde fuarlara katılıp ürünlerini ilk elden alıcılar ile buluşturmakta ve performansları gözler önüne sermektedir.

Powertec’in birbirinden kullanışlı ürünleri insanların günlük kişisel bakımında büyük kolaylık sağlamaktadır. Güçlü motoru ile etkili bir performans sunan markanın büyük boy fön makineleri saçları en iyi ve en hızlı şekilde kurutmakta, saçlara şekil vermeyi kolay hale getirmektedir.

Birbirinden farklı renklerde kullanıcı zevkine göre tasarlanan fön makineleri iki kademeli ayarı ile kolay bir kullanım sunmaktadır. İki kademeli üfleme seçeneğinde sıcak ve soğuk ayarı mevcuttur. Bu anlamda ister sıcak havalarda soğuk ister soğuk havalarda sıcak kademesi tercih edilebilir. Fön makinelerinin yedek parça garantisi olduğundan uzun vadede kullanıma elverişlidir.

Powertec Traş Makinesi

Erkekler için özel olarak geliştirilmiş olan tıraş makineleri ise kablosuz özelliği ile arzu edilen her yerde tıraş olma imkânı sağlamaktadır. Adaptörü ile çok kolay bir şekilde şarj olan tıraş makineleri 3 saate kadar aralıksız çalışma kapasitesi ile öne çıkıyor. Powertec’in hem saç hem de sakal için geliştirilmiş olan tıraş makineleri bulunuyor. Çift kademeli lityum bataryalı tıraş makineleri güçlü ve sessiz bir tıraş deneyimi sunmaktadır.

Hem saç kurutma makinelerinde hem de tıraş makinelerinde son teknolojiyi kullanarak ürünler tasarlayan marka bu anlamda yenilikçi bir anlayış ile yolunda ilerlemektedir. İnsanların hayatını sürekli kolaylaştırmayı amaçlayan marka bu anlamda teknolojinin de verdiği imkânlarla en pratik ve kullanışlı elektronik cihazlara imza atmaktadır. Powertec fön, saç kurutma ve tıraş makinelerinde en uygun fiyatlarla en kullanışlı seçenekleri sunmaktadır. Powertec’in birbirinden kullanışlı son teknoloji ürünleri Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.     

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun