Kozmela.com

PRENET

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Prenet Takviye Gıda Çeşitleri

Prenet Türkiye Sağlık ve Kozmetik Ürünleri 1980’li yılların başında ilk olarak Almanya ve İsviçre’de faaliyetlerine başlamıştır. Equilibre 3, PREnet 4 Skin, PREvent, Diet System ve PREnet marka ürünleri insanlara ulaştıran firma 90’lı yıllarla beraber İngiltere, Hollanda, İsveç, İspanya, Yunanistan, İtalya ve Avusturya pazarına giriş yapmıştır. 2007 senesinde ise faaliyet zincirine Amerika’yı da eklemiştir. 

Doktor ve eczacılardan oluşan danışman kadrosu ile faaliyet gösterdiği ülkelerde sağlıklı beslenme programları üzerine çalışmalar yapmaktadır. Sporcu destek ürünleri, kilo vermeyi hedefleyen enerjisi kısıtlanmış ürünler, vücut bakım ve kozmetik ürünleri, saç bakım ürünleri gibi pek çok alanda faaliyet göstermektedir. 

Firmanın ürünleri İtalya, İsviçre, Hollanda, ABD, Almanya gibi ülkelerde ileri teknoloji imkânlarla üretilmekte olup insanlara sunulmaktadır. Bir sene süren ön araştırma sonunda yılların birikim ve tecrübesini insanlarla paylaşmak isteyen firma 2008 yılı ile birlikte Türkiye pazarında da faaliyetlerine başlamıştır. 

Firmanın amacı insanların yaşam kalitesini arttırma adına destek beslenme ürünleri ile sporcu beslenme ürünlerini insanlara ulaştırmaktır. Bununla beraber vücut bakım ürünleri ve kozmetik ürünlerini de en iyi şekilde geliştirerek insanlara sunmaktır.  

Firma diyet ve beslenme konularında Belçika, İsveç, Avusturya, İspanya, Yunanistan, İsviçre gibi ülkelere partnerlik etmektedir. Prenet Avrupa’da edinmiş olduğu tecrübe ve iş ortaklıkları ile piyasa geneline bakarak deneyim avantajı elde etmiştir. 

Prenet nedir

Firmanın ürün çeşitleri içerisinde pek çok takviye gıda çeşitleri bulunuyor. Bunların her birinin bileşeni farklı doğal içeriklerden oluşmaktadır. Hedefe yönelik takviye gıda çeşitleri sunan Prenet insanların ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir. Takviye gıdalar ilaç olmadığı gibi besin yerine de geçmez. Ancak kişinin hedefine uygun bir şekilde ilerlemesine olanak sağlar. Normal gıda ile birlikte alındığında farklı etkileri söz konusu olur. 

Prenet farklı aromalara sahip takviye gıda ürünleri sunmaktadır. Bunlardan hangisinin seçileceği ise kişinin hedefine göre değişecektir. Farklı ihtiyaçlara cevap vermek üzere geliştirilmiş olan Prenet takviye gıda çeşitlerinin kullanımı prosedürlerle belirtilmiştir. Kullanım oranları da yine ambalaj üzerinde ya da içerisinde belirtilmek sureti ile hazırlanmıştır.

Markanın pek çok farklı takviye gıda ürünü bulunuyor. Firmanın ürünlerinden bir tanesi olan Start Slim Çikolata Aromalı Kalorisi Kısıtlanmış Gıda doğal aromalarla formüle edilmiş olan toz formunda bir destek gıdadır. Ürün içeriğinde kazein, whey proteini ve vücudun ihtiyaç duyduğu pek çok mineral ve vitamin yer almaktadır. 

Prenet Basic Slim Orman Meyve Aromalı Kalorisi Kısıtlanmış Gıda ise yine protein, mineral ve vitamin bakımından zenginleştirilmiş bir takviye gıda çeşididir. Farklı doğal aromalara sahip olan takviye gıda acıkmadan enerji ihtiyacının yağ deposundan kullanılmasına yardımcı olur.
Takviye gıda fiyatları da içeriği ya da ebata göre birbirinden farklılık gösterebilir.

Farklı doğal bileşenleri bir araya getiren takviye gıda fiyatlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Hedefe yönelik üretilen ve farklı aromatik içeriklere sahip Prenet takviye gıda çeşitlerinden ihtiyacınıza en uygun olanı anında sipariş verebilirsiniz.
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun