Kozmela.com

PROBİEN

Probien markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Probien

2008 yılından beri ilaç sektöründe yer alan RC Farma İlaç Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti. doğal destek, mineral ve vitamin içerikli ürünler sunmaktadır. Kaliteden taviz vermeden ekonomik fiyat politikası ile yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İlaç sektöründe ağırlıklı olarak doktorlardan oluşan ekibi ile ekonomik çözümler sunmaya kendisini adamış olan firma, insana, çevreye ve hukuka saygılı, araştırmacı ve yenilikçi, sosyal sorumluluk sahibi, etik değerlere saygılı, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır.

Ürünlerin bileşeninde hiçbir şekilde domuz girdisi kullanmayan firma hassas kalite kontrol prosedürü uygulamaktadır. Üretim sürecinde yapılan mikrobiyolojik analizlerden ötürü ürünlerinde zararlı kimyasallar, ağır metaller, böcek ve tarım ilaçları, radyoaktif maddeler, hormon ya da zararlı kimyasal maddeler kullanmamaktadır.

Probien Probiyotik

Bağışıklık sisteminin güçlü kalabilmesi potansiyel hastalıklardan kurtulabilme/yakalanmama adına son derece önemlidir. Probiyotikler ise hem sindirim hem de bağışıklık sistemi ile ilişkilendirilen besinler olarak bilinirler. Özellikle süt ürünlerinde, fermente ürünlerde gıdaların korunabilmesi açısından da önemlidirler. Vücut için faydalı olduğu bilinen bu bakterilerin araştırmalarla sabit, kanıtlanmış pek çok faydası bulunuyor.

Probiyotikler ishalin önlenmesi ve tedavisine destek verirler. Sindirim sistemi üzerindeki iyi bakterileri dengelemeye katkı sağlarlar. Birtakım alerji durumlarının şiddetinin azaltılmasına destek olurlar. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye katkı sağlayabilirler. Karın yağlarında azalmaya, kilo kaybına yardımcı olabilirler. Kısaca probiyotiklerin bilinen pek çok önemli desteği bulunmaktadır.

Probien Kullanımı

Probiyotikler takviye gıda formunda sıklıkla kullanılırlar. Takviye gıda tüketildiği takdirde ısınmaya başlarlar ve tamamen içeride aktif hale gelirler. Ağız yoluyla almak için tablet ya da kapsül şeklinde kullanılabildiği gibi yiyeceklerin üzerine de dökülebilmesi adına toz halinde de alıcıya sunulur. Ne kadar doz ürün alınacağı ise farklılık gösterebilir. Bu sebeple probiyotikler açısından net bir doz söylemek pek mümkün değildir. Genel olarak tavsiye edilen ise günde sadece bir doz probiyotik alınmasıdır.

Yemek sonunda probiyotik almak ise semptomların azaltılmasına katkı sağlar. Ancak yine de probiyotik alımında doktor tavsiyesi de önemlidir.

Probien Probiyotik kapsülde 11 cins olmak üzere toplamda 11 cins toplam 5 milyar probiyotik mikroorganizma ve 500 mg Inülin (prebiyotik) içerir. Probien kullanımı oldukça pratiktir. Bağırsak yani sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olduğundan tüketildiğinde sağlık açısından olumlu etki sağladığı düşünülen mikro organizmalardır.

Probiyetikler koruyucu bağırsak bariyerini güçlendirmeye yardımcı olarak sindirim sistemini korumaya destek vermektedirler. Bağırsak çözünen bitkisel kapsüle sahip olduğundan kullanımı çok rahattır ve rahatsızlık vermemektedir.

Probien Probiyotik takviye gıdayı web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun