REMİNGTON

Remington markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Remington Türkiye

Kişisel bakım ürünlerinde kadınların 1 numaralı markası olan Remington, 1979 yılında kurulmuştur. Saç şekillendirici elektronik ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar tüm ürünlerin pek çok özelliği ve çeşidi de bulunmaktadır. Ürünlerini yenileyerek geliştirmeye devam eden marka son dönemde çıkardığı su geçirmez ürünlerle oldukça çok beğeni kazanmaktadır.
Remington Saç Şekillendirici Ürünler
Remington düzleştiriciler, saç şekillendirici ürünler arasında en çok kullanılan ve tercih edilenlerdendir. Saçlarınıza kısa sürede şekil vermenizi sağlayan düzleştiriciler ile saçlarınızı öne çıkarabilirsiniz.
Remington Keratin Terapi saç düzleştiricisi ise en sevilen ve en çok satan düzleştirici modelidir. Saçlarınız için endişelenmenize gerek kalmadan saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Keratin terapi serisinde yer alan maşa ile kıvırcık veya dalgalı saçlar sevenler de düşünülmüştür. Keratin terapi maşa ise saçlarınıza zarar vermeden kolayca şekillendirebilirsiniz.
Remington elektronik ürünleri arasında yer alan epilatörler, tıraş makineleri, epilasyon aletleri gibi ürün çeşitleri de yer almaktadır. Kişisel bakımınız için ihtiyacınız olan tüm elektronik ürünleri Remington’ da bulabilirsiniz.
Remington elektronik kişisel bakım ürünlerini Kozmela.com üzerinden inceleyebilir, uygun fiyat ve hızlı kargo avantajı ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

Remington
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun