Kozmela.com

Rhinobebe Burun Aspiratörü

BVE Medikal Sağlık Ürünleri A.Ş. 2014 senesinde kurulmuş olup bünyesinde Kupamat, Rhinobebe, Optinell markalarının Türkiye'de imalat dağıtım ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Firmanın amacı tüketicilerine hem ekonomik hem de kaliteli, geniş ürün çeşitliliği sunmaktır. Bu bağlamda en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Firma, son yıllarda AR-GE konusunda pek çok yeni çalışmaya imza atmış olup bu konuda ülkenin en güvenilir temsilcilerindendir.

Firma, dünya standartlarında ürettiği ürünlerini hem ülke içi hem de yurtdışındaki müşterileri için fark yaratan, hızlı, güvenilir bir çözüm ortağı olarak ulaştırma ilkesi ile yola devam etmektedir. Şirketin merkezi Antalya olmakla beraber operasyonlar bu bölgeden yönetilmekte ve Türkiye genelinde bölge müdürlükleri ve bayi ağları ile hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir. BVE Medikal tüketicilerin anlık beklenti ve isteklerini değil, gelecekteki ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak hareket eden dinamik bir yapıya sahiptir.

Hem bulunduğu bölge hem Türkiye ve dünya genelinde tüketicilerine karşı sorumluluklarını yerine getirme hedefiyle kaliteli ürünlerinden taviz vermeyerek hizmetlerini sürdürmektedir. Firma kaliteli yönetim sistemi şartlarının sürekliliğini sağlayarak dünya standartlarını da göz önüne alarak en üstün hizmeti sağlamayı hedeflemektedir. İstenen ürünün istenen zamanda tedarik eden firma, kendi imalatı Rhinobebe markalı ürünlerin global pazarda ihracatını gerçekleştirmektedir.

Rhinobebe Burun Aspiratörü

Bebekleri en çok huzursuz eden durumlardan bir tanesi de burun tıkanıklığıdır. Burun tıkanıklığında özellikle bebeği beslemeden önce burun aspiratörü oldukça rahatlatıcı bir etki sağlıyor. Rhinobebe nazal aspiratör bebeği rahatsız eden burun salgınlarını burundan nazik bir şekilde uzaklaştırmaya yardımcı bir cihazdır. Çocuğun burnunu temizlemeye yardımcı olması açısından kullanışlı cihaz rahat kullanılacak bir şekilde tasarlanmıştır.

Cihaz içerisinde hijyen sağlamaya yardımcı bir filtre yer almaktadır. Hem ergonomik açıdan hem de yumuşak uçları ile oldukça kullanışlıdır. Kusursuz, güvenli bir tasarıma sahiptir ve bu sayede bebeğin burnunu hiçbir şekilde acıtmamaktadır. Bebeğin burun yapısıyla uyumlu bir tasarımdadır. Tek kullanımlık yedek uçları vardır. Bu uçlar 10’lu, 20’li, 100’lü ambalajlarda tüketiciye sunulmaktadır.

Hem kolay hem hijyenik bir kullanıma sahip olan Rhinobebe nazal aspiratör bebeğin normal bir biçimde nefes almasına yardımcıdır. Ayrıca yemek yemesine ve uyumasına da yardımcı bir aparattır. Bu sayede bebek rahatsızlık duymadan normal hayatına devam edebilmektedir. Cihaz sadece burun salgılarını uzaklaştırmakla kalmaz bunun yanında kulak enfeksiyonları, sinüs enfeksiyonları ve öksürük gibi çocuğu son derece rahatsız eden komplikasyonların da önlenmesine destek olur.

Rhinobebe aspiratörü serum fizyolojik çözeltisi ile rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu çözeltilerin amacı salgıları çocuğun burnundan uzaklaştırarak burnunu açmak ve çocuğu rahatlatmaktır. Cihaz yeni doğan bebekler ve çocuklar için uygundur. Ancak yeni doğan bebeklerde medikal gözetim altında kullanılması uygundur. Hijyen sebebiyle aspiratör uçları tek kullanım şeklinde üretilmektedir. Kullanımdan sonra değiştirmek gerekir. Yedek uçlarını takmak oldukça pratiktir.

Rhinobebe Burun Aspiratörü detaylarını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun