Kozmela.com

RİMMEL LONDON

Rimmel London markasında 36 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Rimmel London Türkiye

Rimmel London, İngiltere’nin bir numaralı makyaj markasıdır. 1834 yılından bugüne ürünlerini geliştirerek yenilemektedir. Yurt dışında popüler makyaj markaları arasında yer almayı başaran marka, Türkiye’ de ki kullanıcılar tarafından da oldukça beğeni kazanmaktadır. 
İddialı ürün gamı ile her stile uygun ürün çeşitleri bulunmaktadır. Tarzınıza uygun ürünler seçerek makyajınızı daha etkileyici kılabilirsiniz.
Rimmel London Ürünleri
Kaliteli ve bir o kadar da eğlenceli ambalajları ile göz dolduran markanın ürünleri arasından en çok tercih edilenler Rimmel London ruj ve rimelleridir.
Uzun süre kalıcılığı olan rujlar makyajınızın tamamlayıcısı olmaya adaydır. Islak ve mat görünümlü olarak tasarlanan ruj serilerinde, pek çok renk seçeneği yer almaktadır. Günlük kullanıma uygun nude renkler ve akşamların vazgeçilmezi koyular ile hazırlanan ruj serileri içinden kişisel zevkinize uygun rengi kolayca bulabilirsiniz.
Rimmel London rimellerde rujlar da olduğu gibi uzun süre kalıcı özelliğe sahiptir. Tüm ürün gamı içerisinde makyajınızı ilk adımdan son adıma tamamlayabileceğiniz makyaj ürünlerini bulmanız mümkün.  
Rimmel London ürünlerinin tüm çeşitlerine Kozmela.com üzerinden ulaşarak uygun fiyat ve hızlı kargo avantajı ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
 

Rimmel London
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun