Kozmela.com

Sabomar Cerrahi Maske

Sabomar medikal sektöründe 10 yıllık bir deneyime sahip bir firmadır. Medikal sektörünün güven ve saygı duyulan markası sabo terlik için açmış olduğu online mağazasında farklı zevklere hitap edecek terlik çeşitlerini insanlarla buluşturuyor. Terlik ürünlerinin yanı sıra medikal maske, iş güvenliği ürünleri, sağlık ürünleri, bone gibi ürünler de sunan marka bu anlamda ürün gamını sürekli genişletmektedir. Sabo markası terlik ürün çeşitliliğinde oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Doktor, aşçı, hemşire terliği gibi mesleki gruplara yönelik terlik çeşitlerinin yanı sıra pelüş, panduf, eva terlik çeşitleri de yine insanların beğenisine sunulmaktadır.

Sabomar terlik temelde hastane ve sağlık kuruluşlarında hastane personelinin, doktor ve hemşirelerin kullandığı beyaz ve üzerinde havalandırma deliklerinin olduğu terlikleri üretmektedir. Şu anda ise terlik ürünlerinde geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Sabo terlik çeşitleri oldukça popüler olmakla beraber beyaz renkte olması nedeni ile saflığı ve temizliği temsil etmektedir. Ancak son dönemde değişen trendler dahilinde insanlar farkı renkte terlikler tercih edebiliyor. Sabo terlik çeşitleri farklı renk ve tarzlarda ürünler geliştirmiş olup her insanın kullanabileceği sağlıklı ürünler ortaya çıkartmaktadır.

Sabo markasının ürettiği terliklerin en önemli özelliği rahat ve konforlu bir giyim sağlamasıdır. Ürün çeşitleri gün boyu ayakta çalışan ve yoğun bir tempoda çalışan insanların ayaklarını rahatlatmaya ve işlerini kolay bir şekilde yapmalarına yardımcı olmaktadır. Sabomar her ne kadar terlik üretimi ile yola çıkmış olsa da günümüzde pek çok kullanışlı ürün üretmektedir. Sağlık ürünleri içerisinde yer alan maskeler de yine kaliteden taviz vermeden Sabomar imzası ile insanlarla buluşuyor.

Sabomar Maske

Özellikle günümüzde maske kullanımı sağlık açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Sabomar maske çeşitleri sadece bazı hastalıklardan korunma amaçlı değil genel sağlığı koruma amaçlı da kullanılmaktadır. Farklı virüs ve bakterilerden korunma yolu olarak kullanılan Sabomar maskelerin kullanımı oldukça pratiktir.

Sabomar cerrahi maske olarak da bilinen bazı maske çeşitleri hafif gevşek yapıdadır ve bu nedenle rahat bir şekilde yüze oturtulabilir. Bu maskeler burun ve ağzı kapayacak şekilde tasarlanmıştır. Tek yönlü olarak işlevini sürdüren Sabomar markasının bu maskeleri kullanan kişiden yayılabilecek herhangi bir partikülü engelleme adına kullanılır. Cerrahi maske çeşitleri takan kişiden yayılabilecek ve karşı tarafa bulaşma riski olan partikülleri engellemede yardımcı olabilir.

Bir de filtreli maskeler vardır. KF94 maske olarak da bilinen bu filtreli maskeler bulaşıcı hastalıkları, solunum yolu enfeksiyonlarını önlemede adına yardımcı olabilmektedir. Partikül maddenin %94’ünü filtreleme gibi bir özelliği bulunmaktadır. Yıkanabilir Sabomar Nano Maske FFP2 Ventili olarak adlandırılan maskeler ise hava geçirgen özel kumaş kullanılarak üretilmiş ürünlerdir. Yıkanabilir kumaştan üretilmiş olan maskeler cildi gün içerisinde terletmez, rahat bir kullanım sağlar.

Sabomar EGE 701 V NR D FFP3 N95 Maske Ventilli maske çeşitleri burun klipsli üretilmektedir ve burnun şeklini kolayca alabilmektedir. Yüksek kapasitede bir filtrasyon özelliği vardır. Düşük nefes-alma direnci sağlaması açısından oldukça avantajlıdır. Sabomar markasının bu ve bunun gibi pek çok kullanışlı maske çeşidi Sabomar kalitesi ile sunulmaktadır.

Sabomar Renkli Maske

Sabomar markasının ürettiği maske çeşitleri arasında birbirinden farklı renk çeşidi de bulunmaktadır. Klasik beyaz renkliler sıklıkla tercih edilse de renk çeşitliliği içerisinde Siyah, yeşil, mor, kahverengi, turuncu, pembe, kırmızı gibi seçenekler de bulunuyor. Böylelikle takılan maske kişinin sevdiği, favori rengini de yansıtabiliyor. Üstelik ayrı bir tarz da katıyor. Kişinin günlük giydiği elbiselere uyum sağlaması açısından farklı renkte Sabomar maskelerden tercih edilebilir. Üstelik Sabomar markasının bu maskeleri oldukça uygun fiyatlarla sunulduğundan farklı renklerde, çeşit çeşit almak da öyle çok büyük maliyetler ortaya çıkartmıyor.

Küçükler kadar büyüklerin de favorisi olan renkli maske çeşitleri Sabomar kalitesi sayesinde uzun süre dayanıyor. Sabomar maske çeşitlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun