Kozmela.com

SALLY HANSEN

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Sally Hansen

Başta tırnak bakımı için geliştirdiği nitelikli makyaj ve kozmetik ürünleriyle kadınların beğenisini kazanan Sally Hansen’i Kozmela'da bulabilirsiniz.
 
Sally Hansen, tırnak bakımı ve estetiği konusunda dünyada en çok tercih edilen markalardan biri olarak öne çıkıyor. Amerika merkezli ünlü bir kozmetik firması olan marka, kaliteli, kolay uygulanabilen, tırnak güzelliği ve sağlığı konusunda kalıcı etkisi yüksek ürünler sunuyor. Oje, oje kurutucu-temizleyici, tırnak koruyucu ve güçlendirici ürünlerin yanı sıra el-ayak, yüz bakım malzemeleri, bacak spreyi, dudak parlatıcısı gibi seçenekler de markanın ürün kataloglarında yerini alıyor.
 
Manikür, pedikür uygulamalarında tırnakların güzel görünmesi kadar, bakımı ve sağlığını da öncelik olarak belirleyen Sally Hansen'in farklı tırnak tiplerine özel ürünleri bulunuyor. Örneğin; 5 etkili oje ürün serisinde tercihe göre mat veya parlak renk seçenekleriyle birlikte, tırnakların dokusunu güçlendiren pigment ve E vitamini desteği de bulunuyor. Ayrıca, ojelerde kullanılan özel Time-Release teknolojisiyle tırnaklarda 10 güne kadar etkili bakım sağlıyor.
 
Sally Hansen ürünlerine Kozmela güvencesi ve avantajlarıyla sahip olabilmek için hemen sipariş verebilirsiniz.

Sally Hansen
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun