Kozmela.com

SANİTRAL

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Sanitral

Ağız bakımında önemli bir yere sahip olan diş ipleri özellikle son yıllarda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ağız hijyenine önem verenlerin her ağız bakım rutininde kullandığı diş ipleri pratik kullanımı ile de dikkat çekmektedir. Sanitral kaliteli diş ipi çeşitleri ile insanların ağız bakımı için ideal alternatifler sunuyor. Klasik diş ipinin yerini alan kürdanlı diş ipi üreten marka insanlara pratik diş temizliği sunuyor. Kürdanlı diş ipleri özellikle dişlerin arasına rahat bir şekilde ulaşmaya yardımcıdır. İnce ve yumuşak malzemeden üretildiği için diş etlerine hiçbir şekilde zarar vermez. Her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Eski günlerde ağız ve diş bakımında sadece fırçalama işlemi yapılırken günümüzde ağız bakım ürünlerindeki gelişmeler neticesinde farklı uygulamalar da devreye girmeye başlamıştır. Diş fırçası, gargara ve diş ipi kapsamlı bir ağız bakımı için artık olmazsa olmaz uygulamalardır. Sadece diş fırçalamak ile ağızda arzu edilen hijyeni sağlamak mümkün olmamaktadır. Diş ipleri ulaşılması en zor yerlerde sıkışıp kalmış kırıntılara ulaşmaya imkân tanıyor.

Ekstra sağlam olarak üretilen diş ipi diş plağını temizlemeye yardımcı kaygan bir yapıdadır. Hem zararlı mikroorganizmaların hem de çürük oluşumunun önüne geçmeye yardımcıdır. Diş ve diş etlerinin arasında kalan yemek kırıntıları çürük oluşumunu tetikleyen en büyük etkenlerdendir. Bu bölgedeki yemek kalıntılarını ise diş ipi ile doğru bir şekilde temizlemek mümkündür. Ayrıca bu temizliği yaparken diş etlerine zarar vermemek de önemlidir. Sanitral diş ipleri diş etlerine zarar vermeden etkili bir temizlik sağlamaya yardımcı olur.

Kürdanlı diş ipinin en büyük avantajı rahat bir şekilde kavrama sağlamasıdır. Ergonomik sapı sayesinde rahat bir şekilde tutulur ve diş araları pratik bir şekilde temizlenir. Diş ipini günlük olarak bir kez kullanmak yeterlidir. Özellikle akşamları uygulama yapılması tavsiye edilmektedir. Diş ipini kullanırken diş aralarına yavaşça uygulama yapılmalıdır. Yukarı, aşağı, sağa, sola hareketlerle temizleme işlemi yapılır.

Kapsamlı bir ağız ve diş bakımı için Sanitral markasının kürdanlı diş ipleri kullanılabilir. Etkili bir temizlik sağlayan kürdanlı diş iplerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz diş ipini tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun