Kozmela.com

Schultz Saç Bakım Ürünleri

Şampuan, saç kremi, renk açıcı losyon, saç maskesi gibi saç bakım ürünleri ile bilinen Schultz bu anlamda kadınların en büyük ihtiyaçlarından bir tanesini en iyi şekilde karşılayan bir markadır. Marka serisi içerisinde saçın her türlü ihtiyacını karşılayabilecek içeriklere sahip saç bakım ürünleri bulunmaktadır. Saçlarda arzu edilen görünümü, canlılığı ve ipeksi dokuyu elde etmek isteyenler için birbirinden farklı ve saç tiplerine özel ürünler yer almaktadır.

Schultz Saç Bakım Ürünleri

Schultz Şampuan

Açık ve sarı saçlar için özel olarak geliştirilmiş olan Schultz Canlandırıcı Şampuan saçın doğal yansımalarını canlandırır ve parlaklık vermeye yardımcı olur. İçeriği bitkisel kökenlidir ve bu anlamda doğal bir bakım sağlama adına etkilidir. Daha yumuşak, hafif ve parlak bir görünüm sağlamaya katkı sağlar. Açık ve sarı saçlarda daha canlı bir görünüm ve daha ipeksi bir yumuşaklık elde etmek isteyenler için idealdir. Günlük kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

Schultz Yenileyici Şampuan ise saç tellerinin beslenmesine katkıda bulunarak saçların ışıl ışıl parlamasına yardımcı olur. Daha göz alıcı, dolgun ve canlı saçlar ortaya çıkarmada etkilidir. İçeriğimde bulunan papatya, soya ve buğday proteinleri sayesinde saç rengini korumaya ve doğal renge ışıltı ve parlaklık vermeye yardımcıdır.

Buğday tohumu ve arı sütü sayesinde saçlar çok daha parlak bir görünüm kazanmaktadır. Buğday tohumu sayesinde nemlenmesine yardımcı olur ve bu sayede kuru, boyadan zarar görmüş saçların yumuşamasına, canlanmasına katkıda bulunur.

Schultz Saç Maskesi

Saç maskeleri saçları korumanın, güçlendirmenin ve canlandırmanın en iyi yöntemlerinden bir tanesidir. Schultz Saç Maskesi; buğday tohumu, arı sütü ve doğal aktif formülü ilse cildin nemlenmesine, kuru ve boyadan zarar görmüş saçın canlanmasına ve doğal rengine kavuşmasına yardımcı olur. Amino asitler açısından zengin olan arı sütü hasar görmüş saçlara destek verirken saçı çevresel faktörlere karşı korumaya katkıda bulunur.

Schultz Saç Kremi

İçeriğindeki organik papatya özü sayesinde saçı ağırlaştırmadan parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olan Schultz Saç Kremi saç derisinden başlayarak saç tellerine bakım sağlar. Şampuan ile birlikte kullanıldığında saçın güçlenmesine, doğal ışıltısına kavuşmasına ve canlanmasına yardımcı olur. Daha ışıltılı, dolgun ve canlı saçlar için düzenli kullanım yeterlidir.

Schultz saç bakım ürünlerini Kozmela’da yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun