Kozmela.com

Selin Beauty Makyaj Ürünleri

Selin Beauty, marka sahibi Selin Ciğerci tarafından kurulmuş olup 2019 yılında aktif olarak kozmetik sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Kozmetik alanında kaliteli ve profesyonel olanı sunmayı hedefleyen marka kalıcı makyaj uygulamaları, kozmetik ürünleri, kirpik uygulamaları, kaş tasarımı ve protez tırnak gibi ürünlerle öne çıkmaktadır.

Selin Beauty BB Krem

C vitamini ile zenginleştirilmiş olan bu krem cildi çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden korumaya ve ciltte taze bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcıdır. Ciltteki yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye ve cilt tonundaki eşitsizlikleri gidermeye katkı sağlar. Daha pürüzsüz, eşit tonda bir cilt görünümünü destekler. Kir, toz, stres gibi gün içerisinde cilde etki eden her türlü faktörün önüne geçmeye yardımcı olur ve ciltte ortaya çıkabilecek olumsuzlukları ve görünüm bozukluğunu en aza indirmeye destek verir.

İçeriğindeki gül yaprakları özü ciltte kırışıklık ve ince çizgi oluşumunun önüne geçmeye yardımcı olur. E vitamini ciltte daha canlı ve sağlıklı bir görünüm ortaya çıkarmaya katkı sağlar. Sıvı kıvamı cilde çok rahat bir şekilde uygulanabilir. Sadece tek bir katta görünmesi istenmeyen bölgeler kapatılabilir. Etkili formülü sayesinde göz çevresinde uygulama açısından da idealdir. 

Selin Beauty Bronzer

Bronz tonlarda makyaj yapmaya olanak sağlayan Selin Beauty bronzer ciltte aydınlatıcı bir etki sağlamaya yardımcı olur. Sadece daha bronz bir görünüm elde etme adına daha etkilidir. Bronzer hem likit hem de toz formda kullanıcılara sunulan bir makyaj malzemesidir. Selin Beauty koleksiyonu içerisinde yer alan bronzer özelikle kusursuz bir bitiş sağladığı için kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Ciltte doğal bir bronzluk sağlamaya yardımcı olan bronzlaştırıcı pudra ışıltılı bir görünüm ortaya koymaya katkı sağlar. Allık veya pudra fırçası kullanarak uygulanabilen bu ürün ciltte kusursuz bir bronz görünüm arzu edenler için idealdir. Bronzer her mevsim rahatlıkla kullanılabilmektedir. Mevsim makyajına göz alıcı bir kontür uygulama olanağı sağlar. Diğer makyaj ürünleri ile kullanıldığında bronzer yüz hatlarını daha da belirgin bir hale getirmeye yardımcı olur. Tene parlaklık kazandırırken arzu edilen bronz görünümün ortaya çıkmasına katkı sağlar.

Selin Beauty ürünlerinin tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun