Kozmela.com

SENSİLİS

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Sensilis

Güzellik ve sağlığı bir arada sunan ileri teknoloji ile geliştirilmiş Sensilis markasını Kozmela sizlerle buluşturuyor.Yaşlanma belirtilerine karşı özel olarak geliştirilmiş formülleri ile Sensilis cilt bakım ürünleri cilde Anti-Aging bir bakım sağlayarak yaşlanma süreçlerini azaltmayı destekler. Her cilt problemine karşı özel olarak geliştirilmiş ürün serileri cilt yüzeyinde etkin sonuçlar sunmaktadır.

Doğal ürünlerden ilham alarak geliştirilmiş Sensilis markası 40 yılı aşkın bir süredir formülleri geliştirmeyi hedefleyen cilt bakım markası olmaya devam etmektedir. Özellikle yaşlanma karşıtı bakım alanında yenilikleri takip eden marka anti-aging ürünlerinin yanı sıra, temizleyici, nemlendirici, güneş kremi ve göz çevresi  gibi bakım ürünlerinin çeşitliliğini yelpazesinde bulundurmaktadır.

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan Sensilis göz kremi, çevresel faktörlerin göz çevresinde yaratmış olduğu belirtileri giderme yardımcı olur. Patentli Rafermine formülü göz çevresinin doğal yapısını korumayı destekler. Özel içeriği göz çevresini nemlendirerek aydınlık görünmesine yardımcı olur.

Siz de Sensilis ürünleri arasından dilediğinizi uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla Kozmela’dan temin edebilirsiniz.

Sensilis
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun