Sıhhat Pharma Dezenfektan

2015 senesinde 2000 m2 kapalı alanda yeni üretim departmanları ile dünya standartlarında kurulmuş tesislerinde hastane ve eczanelere yönelik dezenfektan ve antiseptik ürünlerinin yanı sıra gıda, kozmetik ve tıbbi cihaz alanlarında üretim sağlamaktadır. Tamamen profesyonel bir ekip tarafından yönetilen üretim süreci ayrıca ISO 9001 ve ISO13485 standartlarına uygun olarak devam etmektedir. Sıhhat Pharma yurt içinde yakaladığı ivme ile kısa sürede hızla büyümeye başlamıştır. Gerçekleştirdiği ataklar ile 2017 senesinden günümüze yurtdışı pazarlarında toplamda 24 ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir.

Sıhhat Pharma’nın araştırma ve geliştirme çalışmalarındaki amacı teknolojik alt yapıyı güçlendirme ve yeni teknolojiler için atılımlar gerçekleştirmek, üretim sektöründe kalite ve verimi artırırken aynı zamanda maliyeti düşürmek, üzerinde çalıştığı sektörlerin ihtiyacına yönelik teknoloji transfer ve uyumunu sağlamak olmaktadır.

Firma, müşteri beklentilerini karşılama ve müşteri memnuniyetini sağlamayı, sistemin daha iyi işlemesi adına sürekli iyileştirme çalışmaları yapmayı, tam hijyenik koşullarda üretim yaparak güvenli üretim imalatı yapmayı ilke edinmiştir.

Tüm bunlarla beraber firma Sağlık bakanlığı GMP standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Önceden belirlediği hedeflerin gerçekleşmesi adına özverili bir çalışma sergilerken bunun yakın bir şekilde denetimlerini yapmaktadır. Çevreye ve doğaya zarar vermeden üretimi arttırmak, kaliteden ödün vermeden maliyeti düşürmek, müşteri memnuniyeti yükseltmek için bayi sayısını artırmak düşüncesi ile yoluna hız kesmeden devam etmektedir.  

Sıhhat Dezenfektan

Biyosidal kategorisinde sunduğu kaliteli ürünler ile öne çıkan Sıhhat Pharma bu anlamda insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Dezenol Hidroalkolik El Antiseptiği bunlardan bir tanesidir. Sıhhat Dezenol İçerik ise %60 Etil Alkol , %10 İzopropil Alkol, Nemlendirici ve yumuşatıcı ajanlar ve yardımcı maddelerden oluşmaktadır. Hijyenik el yıkama ve cerrahi el yıkama için özel olarak geliştirilmiştir. El, bilek, dirsekler de dahil olmak üzere geniş bir alanda kullanılabilmektedir.

Oksijenli su antiseptik çözelti ise hem umumi-kişisel alan hem de medikal alanda kullanılmaya uygundur. Bunun yanında yine markanın sunduğu aseton, tatlı badem yağı, gliserin, vazelin, Hint yağı, perhidrol gibi ürünler de bulunmaktadır.

Sıhhat Kozmetik

Sıhhat Pharma markasının kozmetik ve takviye gıda anlamında da insanların belirli ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı ürünler çıkartmaktadır. Bunlardan Riviera zeytinyağı doğrudan zeytinden elde edilen natürel yağları içermektedir. Bunun yanında ürettiği toz glikoz bitkisel içerikli bir temek şekerdir. Bu ürün toz şekere alternatif olarak gazlanma ya da mayalama şekeri olarak da kullanılabilmektedir.

Markanın sunduğu İngiliz karbonatı alkali bir maddedir ve normal karbonattan farklı olarak börek ya da kek gibi yiyeceklerde kullanılabilmektedir. Özellik olarak evde kullanılabilir ve daha güvenli bir kimyasal ürün olarak bilinmektedir. Kozmetik alanda ise birbirinden farklı özlere sahip hoş kokulu kolonya çeşitleri bulunmaktadır. Kolonya çeşitleri arasında okyanus kolonyası, tütün kolonyası, lavanta kolonyası ve limon kolonyası bulunmaktadır.

Sıhhar Pharma’nın ürün çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun fiyat avantajı ve ödeme seçenekleri ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun