Kozmela.com

SİLVERONYOU

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Silveronyou Göğüs Ucu Koruyucu

Gümüşten üretilen göğüs ucu koruma kapakları, emzirme döneminde annelerin ihtiyacına en iyi şekilde karşılık vermektedir. Düzenli olarak kullanıldığında yara veya enfeksiyon gibi durumların oluşmaması adına yardımcı faktördür. Gümüş iyonlarının cilde iyi geldiği bilinmektedir. Bu sebeple gümüş iyonlarının memede meydana gelebilecek olumsuz durumların önüne geçmede yardımcı olduğu düşünülmektedir.

Göğüs Ucu Aparatı Ne İşe Yarar?

Yüksek kalite standartlarında üretilen göğüs ucu kapaklar hijyenik ortamda paketlenmektedir. Göğüs kapaklarının kullanımı ise oldukça pratiktir. Göğüs ucuna yerleştirilerek sutyen takıldığında kapaklar sabitlenmiş olur ve kayma göstermez. Bu göğüs ucu kapakları hem hafif hem de ergonomik olduğu için kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Hamilelik süresi boyunca göğüs uçlarının korunmasına yardımcı olması için kullanılan bu kapaklar doğuma birkaç hafta kala kullanmaya başlanabilir.

Gündüz saatlerinde 1-2 saat kullanılmaya başlanıp doğum yapana kadar kullanıma devam edilebilir. Doğum sonrasında emzirme araları dışında gündüz ve gece göğüs kapaklarının sürekli kullanılması önerilmektedir. Bu sayede hassaslaşan göğüs uçları giysilerle temas etmez. Gümüş iyonların desteğinden de maksimumda fayda sağlanmış olunur.

Uzun Ar-Ge çalışmaları sonunda ortaya çıkarılan gümüş kapak modelleri ayrıca hava alabilen çeşitleri de eklenerek çok daha kullanışlı bir duruma gelmiştir. Özel tasarım ajurlar sayesinde hava girişinin rahat olması sağlanır. Tamamen el işçiliği ile üretilen göğüs ucu aparatları nikel içermemektedir. Ayrıca kimyasal da kullanılmamıştır. Dermatolojik olarak onaylandığından anneler tarafından güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Kullanmadan önce kaynar su ile yıkanmalıdır. Kapakları göğüs ucunu kapatacak şekilde sutyen içerisinde kullanılmaktadır. Doğumdan 2-3 hafta önce günlük belirli aralıklarla kullanılmalıdır. Emziren anneler için ise doğumdan sonra gece ve gündüz olmak üzere tüm emzirme anlarında kullanıma uygundur. Ürün kullanım esnasında göğüs ucunun da temizlenmesine ihtiyaç yoktur.

Kaliteli malzemeden üretilen gümüş göğüs ucu koruyucu ile tüm anneler kendisini bu anlamda güvende hissedecek ve emzirme dönemi için iyi bir destek alacak. Emziren annelerin en büyük yardımcısı Silver On You gümüş göğüs ucu koruyucuyu Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun