Kozmela.com

SİMPLE

Simple markasında 25 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Simple

İyi Kalpli Cilt Bakım Markası Simple !

İngiltere’nin en çok tercih edilen yüz bakım markası Simple, İngiltere’de 1 Numara olmayı başarmıştır.

1960 yılında yaptığı güçlü altyapı çalışmaları ile kurulan Simple cilt bakım markası, Dünya standartlarına uygun olarak hazırladıkları ürünlerin sizlerin beğenisine sunmaktadır.

“İyi Kalpli Cilt Bakım” mottosu ile yoluna devam eden Simple, ürün içeriklerinde sert kimyasallar bulundurmaz. Temiz içeriğe sahip ürünlerin içeriğinde Paraben, Parfüm, Renklendirici gibi pek çok madde yer almamaktadır.

Hassas cilt tiplerinin bile kullanabileceği ürün formüllerine sahip olan Simple ürünleri, hipoalerjeniktir. Aynı zamanda tüm ürünler dermatolojik testlerden geçirilerek hazırlanmıştır. Ürünler komedojenik değildir. Cilt pH ile dengelidir.

Simple Ürünleri

Cildinizin günlük temizleme ve nemlendirme ihtiyacına uygun olarak özenle hazırlanan ürün grupları arasında misel su makyaj temizleyicileri, makyaj temizleme mendilleri, yüz temizleme jeli, su bazlı nemlendirici, kağıt maske gibi pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

Tüm cilt tipleri ve kullanım şekilleri düşünülerek hazırlanan ürün çeşitleri arasından ihtiyacınız olan cilt bakım ürününü kolayca seçebilirsiniz.

Simple iyi kalpli bakım ürünlerinin tümünü Kozmela’da bulabilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanarak siparişlerinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Simple
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun