Kozmela.com

SKİN&LAB

Skin&Lab markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Skin&Lab Kore Kozmetik Ürünleri

Kore’nin önde gelen kişisel bakım ürün markalarından bir tanesi olan Skin&Lab her cilt tipi için özel olarak geliştirdiği ürünleri ile ön plana çıkıyor. Ürün çeşitleri içerisinde akne ve sivilceye yönelik bakım, cilt maskesi, cilt serumu, krem maske, ton eşitleyici, nemlendirici, tonik, yüz temizleme gibi cilt bakımına yönelik pek çok ürün bulunuyor. Skin&Lab markası altında çalışan uzmanlar yıllar süren araştırmalar neticesinde farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek ürünler geliştirmişlerdir.

Kendi laboratuvarlarında geliştirdikleri ürünler ile insanların cilt bakım rutinine etkili bir destek sunan marka cildin doğal, yenileyici özelliğini kullanmasını desteklemektedir. Hipoalerjenik formüller ile etkili ve doğal içerikler geliştirmektedir. Yapay renklendirici içermeyen ürünleri dermatolojik tüm testlerden geçmiş olup cildin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

Markanın sunduğu serumlar cildin yenilenme sürecine destek olmaktadır. Markanın cildi toparlamaya yardımcı lifting kremi ise erken yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olurken daha aydınlık ve canlı bir cilt görünümü ortaya çıkarmaya yardımcı olmaktadır.

Kil ve yulaf içeren cilt maskesi özellikle yağlı ciltlerde akne, sivilce ve siyah nokta gibi oluşumları engellemeye yardımcı olur. Günlük cilt bakımında kullanıma uygun olan nemlendirici krem ise cildin nem dengesini sağlamaya ve canlı, aydınlık ve taze bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Nemlenen cilt gün içerisinde çevresel faktörlerin etkilerinden olabildiğince korunmaktadır.

skin&lab - vitamin c brightening serum

Markanın vegan C vitamini kompleks serumu cildi çevresel faktörün etkilerinden korumaya yardımcı olurken içeriğindeki C vitamini cildin canlanmasına, ince çizgi görünümünün azalmasına, taze ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Cildin ihtiyaç duyduğu vitamin desteğini sağlamaya katkı verir. Markanın nemlendirici toniği cildi gün boyu nemli tutarak cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Sağlıklı ve canlı bir görünüm ortaya çıkarmaya katkı sağlarken cildi etkili bir şekilde temizlemektedir.  

Skin&lab Medicica Comfort Cleanser

Markanın öne çıkan ve insanların en çok tercih ettiği ürünlerden bir tanesi olan Skin&lab Medicica Comfort Cleanser cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı etkili formülü ve düşük asitli yapısı ile cilt bakımını kapsamlı bir şekilde yapma adına oldukça idealdir. 6 aktif içeriği bir araya getiren markanın ürünü Centella Asiatica bitkisi ile güçlendirilmiştir. Bu bitkinin özelliği hassas ve hasara uğrayan cildin kendisini toparlamasına, cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Bitkinin bir diğer özelliği ciltteki kolajen sentezini arttırdığına yöneliktir. Bu sayede ciltte yaşlanma etkilerini en aza indirmeyi hedeflediği bilinmektedir.

Ciltteki kiri temizleme adına için yine doğal bileşenlerden yardım alan ürün Hindistan cevizi, zeytinyağı gibi amino asitler ile geliştirilmiştir. Cildi temizlerken cildin dış faktörlerden korunmasına yardımcı olur. Ayrıca zararlı kimyasalların cilde girmesini engelleyen özel bir bileşene sahiptir. Ciltte kalıntı bırakmadan güvenli bir şekilde temizleme sağlayan ürün geriye nemli ve sağlıklı görünümlü bir cilt bırakmaya yardımcı olur.

Skin&Lab ürün çeşitlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun