Kozmela.com

STOP

Stop markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Stop

1987 yılında kurulmuş olan Ataş Grup sektörde yenilikçi, istikrarlı çalışmaları ile alanında güven ve saygıyı sağlamış bir markadır. Firma ürün gamına istikrarlı bir şekilde kattığı yeni ürünlerle büyüme hacmini sürdürmektedir. Stop, stil, Fex, Fee ve Fe markaları dünya genelinde pek çok ülkede tescil edilmiştir. Ürünleri içerisinde filtreli sigara ağızlığı, manikür-pedikür malzemeleri, prezervatif, kulak çubuğu, ağız bakım ürünleri bulunmakla beraber bunların üretimi ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Ulusal yerel markalar, eczane ve parfümeri kanalları ile Türkiye genelinde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Yurtdışında ise 38 ülkeye ihracat gerçekleştirmekte olup bu ülkelerde bayiliklere sahiptir. Ataş Grup içerisindeki ürün geliştirme çalışma ve programları dahilinde değişen piyasa taleplerini en kapsamlı şekilde karşılama adına çalışmalarını yürütmektedir. Firma olarak hem insan hem de emeğe saygılı bir çizgiyi benimsemiş olan firma daha fazla üretim hacmi, daha fazla istihdam ile dünya pazarında daha fazla büyümeyi hedeflemektedir.

Ataş Grup bünyesinde pek çok farklı marka bulunmaktadır. Her bir markanın kendisine has, özel ürün gamı bulunmaktadır. Ataş Grup çatısı altındaki Fe markası kişisel bakım ürünleri ile bilinen güvenilir bir markadır. Fe kişisel bakım ürünleri arasında manikür pedikür, ağız bakım ürünleri, makyaj pamukları, kulak çubukları, duş lifleri, saç fırça ve tarakları yer almaktadır.

Fe Ağız Bakım Suyu

Fe ağız bakım ürünleri içerisinde ağız bakım suyu ve sprey gibi seçenekler bulunuyor. Ağız bakım suyu dişler üzerinde plak oluşumunun azalmasına yardımcıdır. Alkolsüz ağız bakım spreyi ise yemek ve sigara sonrasında ağızda meydana gelen kötü kokuların engellenmesine yardımcı olması amacıyla kullanılır. Bunun yanında yine ağız ve diş sağlığına katkıda bulunan diş pastası, diş tozu gibi doğal içeriklerle geliştirilmiş ürünler bulunuyor.

Fe ürün serisi içerisinde yer alan makyaj pamuğu ise %100 doğal, emici ve yumuşak yapısı ile tercih sebebi oluyor. Tüm cilt tiplerine uygun şekilde üretilen makyaj pamuğu makyaj ve oje temizliğinde losyon ve tonik uygulamasında en büyük yardımcı oluyor. Kişisel bakım içerisinde önemli bir yeri olan kulak çubukları sayı olarak farklı seçeneklerle üretiliyor. Bebeklere özel üretilen kulak çubukları ile yetişkinlere özel seçenekler farklı paketlerle sunuluyor. 60, 100, 200 ve 300’lü seçeneklerle ihtiyaca yönelik alıcılara ulaşıyor.

Fe duş jeli çeşitleri farklı ebat ve şekillerle, kullanım amacına göre farklı formlarla insanların beğenisine sunuluyor. Çeşitler arasında kabak havlu oval masaj süngeri, tombul sünger, yüz masaj süngeri, yüz pedi, saplı sırt kemeri, banyo eldiveni, polyester yüz pedi, tombul sünger, duş lifi gibi seçenekler bulunuyor.

Sağlıklı bir cinsel yaşam, istenmeyen gebeliklerin önlenmesi ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan kaçınmaz için kullanılan prezervatifler Fe kalitesi ile alıcılara ulaşıyor. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar, mantar gibi ciddi rahatsızlıkların önüne geçmek için prezervatif kullanmak en etkili yoldur. Fe kalitesi ile alıcılara sunulan bu ürünler kalite kontrolü sağlanarak, testler dahilinde üretilmektedir.

Stop Ağızlık

Firma çatısı altındaki Stop ise filtreli ağızlık çeşitleri ile insanların sigara dumanındaki katran ya da nikotin gibi zararlı maddeleri süzme amacıyla üretilmektedir. Ağızlıklar ergonomik bir şekilde üretildiğinden rahat bir kullanım sağlar. Ağızlığın özel filtre bölümü bir süre sonra katran ve nikotinle dolmaktadır. Ortalama 2-3 kullanımda ağızlığı değiştirmek gerekecektir. Hem normal hem de slim sigara çeşitleri için 2 farklı formda üretilmektedir. Stop markası altındaki Ar-Ge çalışmaları ile dünyada ilk kez 4 yerine 6 delikli filtre üretmektedir. Bu sayede süzme işlemi çok daha etkili bir şekilde yapılabilmektedir.

Stop marka ürünlerin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz. 

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun