Kozmela.com

STRATH

Strath markasında 1 ürün bulundu

EN ÇOK SATANLAR
Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo

Strath

1961 senesinde Zürih'in Langstrasse mahallesinde Fred Pestalozzi tarafından kurulmuş olan Bio-Strath AG firması başlangıç ürünü kısa sürede geniş bir kitle tarafından memnun edici bulunmuş ve satış rakamları yine kısa bir sürede patlama yaşamıştır. Pestalozzi’nin vizyoner bakış açısı ile firma hızlı bir büyüme yaşadı ve sadece 3 sene geçtikten sonra yeni bir hamleye ihtiyaç duydu. 1964 senesine gelindiğinde firma Zürih Gölü ve heybetli Glarus Alpleri'nin güzel manzarasına sahip pastoral bir manzaranın ortasında Herrliberg'e taşındı. Oradaki tüm ürünler yüksek kalite standartlarında üretilmiş olup hem İsviçre hem de dünya çapına dağıtılmaya hazırdı.

Şirketin başına daha sonra Fred Pestalozzi’nin oğlu David Pestalozzi geçmiştir. Babasının belirlediği ilkelerden taviz vermeden yoluna devam eden genç iş adamı malzemelerin doğallığını korunmasına, yapay içeriklerden uzak durulmasına, koruyucu içermeyen raf ömrüne dikkat edilmesine, bilimsel kriterlere göre etkinliğine önem vermekte ve bu doğrultuda firmanın çizgisini bozmadan ilerlemesini sağlamıştır.

Strath Ne İşe Yarar?

Doğal bitki özleri ile formüle edilen takviye gıdalar vücudun ihtiyaç duyduğu pek çok bileşeni destek olarak sağlamaya yardımcıdır. Takviye gıdalar normal bir gıdanın yerini tutmaz ancak gıdalarla beraber alındığında gıdalara ek olarak etkili bir destek sağlayabilir. İnsan vücudunun gündelik işlevlerini yerine getirebilmesi için pek çok vitamin, mineral ve farklı bileşenlere ihtiyacı vardır. Bunlar normal gıdalarla sağlanabilir ancak normal gıdalarla sağlanamadığı takdirde doktorun da önerisi ile takviye gıdalar tüketilebilir.

Strath takviye gıda şurup, tablet ve damla şeklinde formüle edilmektedir. Strath takviye gıdaları ilaç değildir. Gıda yerine de geçmez. Sadece gıdaları destekleyen yardımcı niteliktedir. İsviçre’de doğal malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Strath tablet içerisinde Ada çayı, kekik, tıbbi nane, maydanoz, lavanta, zufaotu, bayır turpu, rezene, mürver, Çin tarçını, mayıs papatyası, frenk kimyonu, fesleğen, melisa gibi doğal özler bulunmaktadır. Bu bitkisel mayaların pek çok özelliği bulunmaktadır.

Strath takviye gıda çeşitleri doktor tavsiyesi ile doğru bir şekilde kullanıldığında bünyeyi destekleyebilir. Strath tablet kullananlar ürünün etkileri hakkında bilgiler verebiliyorlar. Streth takviye gıdaları Kozmela üzerinden inceleyebilirsiniz. Siz de Kozmela dünyasına gelerek ihtiyaç duyduğunuz takviye ürünü en uygun ödeme koşulları ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun