STRİVECTİN

Strivectin markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Strivectin

Zaman ilerledikçe kimlik yaşımız gibi cilt yaşımızda gençliğini kaybeder. Bu zamanı durdurmak pek mümkün olmasa da yaşlanma karşıtı bakım ürünleriyle önlem almak artık mümkün. Cildinizi yeniden yapılandırmaya yardımcı olan Strivectin ürünlerine Kozmela aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Markanın tüm ürünlerinin formülasyonunda bilimsel araştırmalar sonucu elde edilen patentli NIA-114 teknolojisi yer almaktadır.

Cilt bakımında devrim niteliğinde geliştirilen özel içerikleri cildi çevresel faktörlere ve yaşlanma belirtine karşı koruma altına alır. Strivectin krem, kullanılan tüm bakım ürünleri ile kombinasyona uygundur.Her durumda asansör görevi görür ve bu sayede cilt tüm bakım ihtiyacını karşılar.

Çizgilerinizin derinleştiğini hissediyorsanız ve pürüzsüz bir cilt en büyük hayaliniz ise Strivectin SD serisini tercih edebilirsiniz. Cildinizde sıkılık ve elastikiyet endişesi yaşıyorsanız, TL serisini tamda size göre! Düzensiz cilt tonu, güneş ve kahverengi lekeler için ise EV serisini güvenle deneyebilirsiniz.

Strivectin krem, göz çevresi bakımı, temizleme jeli, nemlendirici, onarıcı serum ve dahası arasından dilediğiniz ürünleri hemen sepete ekleyebilir, Kozmela güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Strivectin
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun