Kozmela.com

SU NATURAL

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Su Natural

Cilt ve saç bakımında doğallığa inan genç bir çift tarafından hayata geçirilen Su Natural, gücünü zeytin ağaçlarından, organik tarımdan almaktadır. Gerçek doğal bakım ürünleri altında Su Natural tarafından insanlarla buluşan saç ve cilt bakım ürünleri etkisi ile fark yaratmayı amaçlamaktadır. Ürünlerde kullanılan eşsiz zeytinyağı Alaçatı’nın zeytin bahçelerinden gelmektedir. Zeytinyağını en iyi şekilde değerlendirmek isteyen çift, insanların doğal olana yönelmeye başlaması ile birlikte bu yağı insanların en iyi şekilde faydalanabilecekleri forma dönüştürdü.

Zeytinyağı antik çağlardan beri en doğal bakım ürünün ana maddesi olarak bilinir. Bu anlamda hemen her uygarlıkta zeytinyağı sabunu kullanılmıştır. Su Natural ailesi ise çağlardan beri kullanılan bu ürünü inovatif, yenilikçi bir anlayış ile yeniden insanlarla buluşturmayı amaçlamış ve bunu gerçekleştirmiştir. Attıkları ilk adımda zeytinyağında bulunan antioksidanları daha rahat taşıyabilmesi adına sabunu yeniden formüle ettiler ve bu alanda yaptıkları çalışmalar ile başarılı oldular. 

Sadece zeytinyağı da değil. Portakal kabuğundaki doğal peeling özelliği, lavantadaki nemlendirici özelliği, bitki özlerindeki sakinleştirici bileşenlerin hepsini yeniden formüle ettikleri sabunlarda birleştirdiler. Kişisel bakım ve temizlikte özellikle yoğun ve stresli hayatta en rahatlatıcı etkinin duş olduğuna inan Su Natural ailesi duş tecrübesini bu doğal içeriklerle zenginleştirmiştir. Organik zeytinyağı ve portakal kabuğu ile formüle ettikleri duş jeli bu anlamda doğal bakım isteyen herkesin ihtiyacını karşılayacak nitelikte ortaya çıkmıştır. “Daha önce hiç tecrübe etmediğiniz bir deneyim” olarak nitelendirilen Su Natural ürünleri; doğal şampuan, doğal duş jelleri, doğal sabunlar, doğal saç kremleri ve doğal yağlar ile her cilt tipine uygun şekilde üretilmiştir.

Su Natural ürünleri belirli bir cilt tipine değil, her cilt tipine uygun doğal ürünleri ile öne çıkmaktadır. Alaçatı’dan gelen zeytinyağı ile güçlendirilmiş bu doğal içerikli saç ve cilt bakım ürünleri normal, karma, yağlı ve kuru ciltler için farklı seçeneklerle sunuluyor. Doğadan gelen katkısız, saf saç bakımını hedefleyen ve bu yolda ürünleri ile insanları memnun eden Su Natural ürün çeşitliliği ile doğal bakım arzulayan herkesin ihtiyacını karşılayan bir markadır.   

 

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun