Kozmela.com

SUGARBEARHAİR

SugarBearHair markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

SugarBear Saç Vitamini

SugaBear 2016 yılından itibaren dünyanın en çok satan aynı zamanda yine dünyanın ilk çiğnenebilen vegan/vejetaryen multivitaminidir. İnsanların hem sağlıklı saç hem de tırnak oluşumu için belirli vitaminleri alması gerekir. Bu vitaminlerin bir kısmı gıdalarla alınabiliyor ancak bazen gıdaların yetersiz kaldığı durumlar olabiliyor. Bu gibi durumlarda ise dışarıdan takviye destek almak gerekebiliyor. Bu aşamada hangi vitamin ihtiyacının olduğunun belirlenmesi ve ona göre destek alınması da son derece önemlidir. SugarBear ise multivitamin özelliği sayesinde bünyenin ihtiyaç duyduğu birden fazla vitamin desteğini verebilecek bir ürün olarak geliştirilmiştir.   

Biotin vitamini saçın kalitesini artırmaya daha uzun ve kalın saçlar elde etmeye destek olur. Sağlıklı saç ve tırnak büyümesi adına gerekli olan vitaminleri takviye etmeye amaçlar. Sağlıklı saç ve tırnak büyümesi için gerekli olan vitaminler takviye amaçlıdır.

Vitamin C ve Vitamin E saçın güçlenmesine yardımcı olan vitaminlerdir. Vitamin B5, Vitamin B6 ve Biotin saç dökülmesini azaltmaya ve kırılmaları önlemeye yardımcı olurken saçın yenilenme sürecine de katkıda bulunmaktadır. Hormon içermediği için vücudun diğer bölgelerinde tüy kalınlaşması ya da tüy azalması gibi durumlar ortaya çıkarmamaktadır.

Sugar Bear Multivitamin

Kadınlara özel SugarBear Woman’s Multivitamin ise kadınların günlük beslenmelerinde eksik kalan vitamin ve mineralleri takviye etmeyi amaçlayarak üretilmiştir. Yine dünyanın ilk vegan multivitaminidir. Cilt ve vücut sağlığını desteklerken aynı zamanda gün içerisinde ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlama adına katkı sağlar.

İçeriğinde Çinko, Vitamin B5, Vitamin E, Vitamin D, Vitamin B12 ve Omega-3 gibi önemli vitamin ve mineraller barındırır. Bu vitamin ve mineraller kişinin sağlıklı bir metabolizmaya sahip olarak cilt güzelliği, güçlü tırnak ve saç büyümesini hedeflemektedir. Vegan kaynaklı amino asitler ise vücutta eklemler için oldukça önemli olan kolajen üretimini destekler.

Ağız yoluyla alınan dünyanın ilk çiğnenebilen vegan-vejetaryen multivitaminleri SugarBear saç esnekliğini artırmaya yardımcı kırılmaların önüne geçmeye destek olan ürünlerdir. SugarBear, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi - US Food and Drug Administration (FDA) tarafından kontrol edilmiş olup onay almış tesislerde, Amerika’da üretilmektedir.

SugarBear bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler ile yüksek kaliteli ve güvenli olduğu kanıtlanmıştır. Ürünü kullananların büyük bir çoğunluğu ise saçlarla beraber cilt ve tırnak kalitesinde artış yarattığını da söylemektedirler. Bu ürün hem erkek hem de kadınların kullanımı için ayrı ayrı, özel olarak üretilmiştir. Üretim aşamasında ise hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun