Kozmela.com

Sunlife Multivitamin

Sunlife Alman menşeli bir gıda takviyesi markasıdır. Sunlife, yeterli miktarda tüketilmeyen besinlerin tüketilmesi için gıda takviyesi olarak üretimini sağlar. Gıda takviyeleri, hap, tablet, kapsül, sıvı, vb. formunda sağlanan vitaminler, mineraller, aminoasitler, yağ asitleri ve diğer maddeler olabilir.

SUNLİFE VİTAMİN

Markanın en çok satan ürünleri magnezyum, C vitamini ve multivitamin tabletlerdir.

Sunlife, sadece vitamin ve mineral değil, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri de üretmektedir. Vitamin ve mineral alanında geniş bir yelpazeye sahip olan markanın ihtiyacınıza yönelik birçok ürünü mevcuttur.

Sunlife vitamin serisi içerisinde en çok multivitamin ve C vitamini takviyeleri ile dikkat çekerken mineraller arasında kalsiyum, magnezyum ve çinko takviyeleri ile öne çıkmaktadır. Ayrıca bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun devamını sağlamaya yardımcı özel bileşenlere sahip gıda takviyeleri de mevcuttur. Yetersiz ve sağlıksız beslenmeye bağlı olarak vitamin ve mineral eksikliği yaşadığınızı düşünüyorsanız bir hekim yardımı ile bu eksiklerinizi belirleyebilirsiniz. Doktorunuzun tavsiyesiyle Sunlife gıda takviyeleri arasından uygun olanlarını, günlük kullanım koşulları doğrultusunda Kozmela'dan ek gıda olarak kullanmak için satın alabilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun