Kozmela.com

Swiss Energy

Boğaz enfeksiyonu dediğimiz durum hiç beklenmeyen anlarda kendisini gösterebilir. Boğaz ağrısı kişinin yaşam kalitesini de son derece düşüren bir durumdur. Swiss Energy takviye gıdaları ise boğazda meydana gelen enfeksiyonları tedaviye ek olarak rahatlatmaya ve iyileşme sürecini hızlandırmaya katkı sağlamaktadır. İlaç olmayan Swiss Energy takviye gıdaları sadece tedaviye ek, destek olarak, boğazı rahatlatmaya yardımcı olarak tüketilen ürünlerdir.

Boğazda meydana gelen enfeksiyonların pek çok nedeni bulunmaktadır. Strep enfeksiyonu dediğimiz enfeksiyon çoğu zaman çocuklarda soğuk algınlığı semptomlarını göstermez. Fakat bununla beraber baş ve mide ağrıları kendisini gösterebilir. Boğaz enfeksiyonu yüksek ateşle kendisini gösteren bir durumdur.

Boğaz enfeksiyonu, boğaz bölgesinde yutkunma güçlüğü, yanma, kuruluk gibi belirtilerle kendisini göstermektedir. Boğaz ağrısı pek çok hastalığın ilk belirtilerinden bir tanesi olduğundan dikkate alınmalıdır. Genellikle kış aylarında soğuk algınlığı ya da grip gibi durumlar boğaz ağrısını ortaya çıkartmaktadır. Ayrıca kuru veya tozlu hava gibi çevresel faktörler de boğaz bölgesinde ağrıya sebebiyet verebilir. İster küçük olsun ister büyük boğaz ağrısı herkes için çok rahatsız verici bir durumdur.

Swiss Energy Pastil Ne İşe Yarar?

Swiss Energy Pastil Bal & Limon & Propolis ise bir takviye gıda olarak boğaz bölgesini bu gibi enfeksiyonlara karşı rahatlatmaya yardımcı, tedavi sürecine destek olan takviye gıdadır. Özellikle yutkunma zorluğu çeken kişilerin rahat bir şekilde yutkunabilmesi için ve ağrıyı azaltması adına iyi bir destektir.

Boğaz ağrılarını hafifletmeye yardımcı olan ek gıda emilerek rahat bir şekilde tüketilebilmektedir. Boğazda oluşan rahatsız edici ve kişiyi oldukça etkileyen batma hissini rahatlatma adına Swiss Energy Pastil Bal & Limon & Propolis oldukça iyi bir destek olmaktadır.

Yutkunmada zorluk çeken kişiler gün içerisinde doğru düzgün gıda alımı da yapamayabilirler. İştahsız ve isteksiz olabilirler. Yutkunmada rahatlık sağlama adına Swiss Energy Pastil Bal & Limon & Propolis kullanılabilir ve gün içerisinde gıda alımını da olumlu yönde etkileyebilir. Yanma, batma gibi hisleri doğal içerikleri ile rahatlatmaya yardımcı olan Swiss Energy Pastil Bal & Limon & Propolis kullanımı rahat olduğu için herkes tarafından rahatlıkla tüketilebilir.

11 yaş üzerindeki yetişkinler günde 6 pastile kadar emebilir ve gün içerisinde yaşam kalitesi düşmeden etkili bir destek alabilir. Ancak düzenli ilaç kullananlar, hamile ya da emzirme döneminde olan annelerin doktora danışarak kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Bal, limon ve propolis gibi doğal içeriklere sahip olan ve boğaz enfeksiyonlarında boğaz bölgesini rahatlatmaya yardımcı olan Swiss Energy Pastil Bal & Limon & Propolis çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü hızlı kargo avantajı ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun