Kozmela.com

TAYMADA

Taymada markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Taymada Makyaj ve Yüz Temizleyici

Ciltteki kir ve makyaj kalıntılarını temizlemek için pek çok farklı ürün vardır. Ancak zorlanmadan, hızlı bir şekilde ciltte arzu edilen temizliği sağlamak her zaman mümkün değildir. Bunun için doğru ürünü bulmak gerekir. Makyaj silmek çoğu zaman işkenceye dönüşebilir. Ancak Taymada makyaj temizleyicisi ile artık hızlı ve etkili bir şekilde cildindeki kiri ve makyajı temizleyebilirsiniz. Bir makyaj temizleyici üründen beklenen performans niteliği ve kalıcılığı ne olursa olsun her makyaj kalıntısını etkili bir şekilde çıkarmasıdır. Taymada marka makyaj temizleyici ürünler zorlanmadan, hızlı ve kalıntı bırakmadan makyajı temizlemeye yardımcı bir ürün olarak kadınların hayatını kolaylaştırmak adına üretilmektedir.

TAYMADA Makyaj temizleyici

Özellikle cildine dikkat eden ve alacağı ürünleri özenle seçenlerin favorisi olacak Taymada makyaj ve yüz temizleyici ürünler ilk kullanımdan itibaren diğer ürünler ile arasındaki fakını net bir şekilde göstermektedir. Suya dayanıklı maskara, göz kalemi, güneş kremi, göz farı, fondöten, sahne makyajı, maske kısaca aklınıza gelebilecek tüm ürünleri cildinizden çıkarmak için Taymada makyaj ve yüz temizleme ürünlerini kullanabilirsiniz. 

Taymada makyaj ve yüz temizleme ürünlerini günlük olarak kullanabilirsiniz. Kullanmaya başladığınızda gün içerisinde ne kadar çok zamandan tasarruf ettiğinizi kendiniz de anlayacaksınız. İnsan saçından 10 kat ince elektrostatik lifleri sayesinde cildi nazikçe ama etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Sadece ılık su yardımı ile ürünü kullanmaya başladığınızda aslında en zorlu kir ve makyajların bile ne denli çabuk çıkabileceğine şahit olacaksınız. 

Taymada makyaj ve yüz temizleyici ürünler çift taraflı fonksiyonel kullanıma sahip ürünlerdir. Kısa lifli yüzeyi ile makyajınızı silebilirsiniz. Uzun lifli yüzeyi ise ölü hücreleri temizlemeye, cildin nefes almasını sağlamaya yardımcı olur. Bununla beraber uygulama esnasında kan dolaşımını hızlandırır. Bu sayede cildin doğal, sağlıklı, pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına destek olur. 

Markanın makyaj ve yüz temizleyici ürünleri vegandır ve hayvanlar üzerinde test yapılmamaktadır. Kimyasal madde, sert bileşen ya da koku barındırmaz. Taymada makyaj ve yüz temizleyici ürünlerin en büyük avantajı da hassas ciltler dahil her cilt tipine uygun olmasıdır. Yani cilt tipiniz ne olursa olsun Taymada ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Taymada marka ürünleri kullanmak ise son derece basittir. Sadece ılık su ile ıslatarak cildiniz üzerinde uygulama yapabilir, cildinizi kir ve makyaj kalıntılarından arındırabilirsiniz. Üstelik makyajınızı silmek için uzun zaman da harcamazsınız. Saniyeler içerisinde cildinizde ne kir ne yağ ne de makyaj kalıntısı bırakır. Peeling etkisi sağlayan tarafı ile cildinizi makyaj kalıntılarından arındırdıktan sonra cildinize ışıltı ve canlılık kazandırabilirsiniz.

Taymada marka makyaj ve yüz temizleyici ürünleri ile hala tanışmadıysanız şimdi denemenin tam zamanı. Sizlere kolay bir uygulama sunan markanın ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve nerede olursanız olun tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun