Kozmela.com

THYMEX

Thymex markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Thymex Şurup

2006 yılında Türkiye pazarında faaliyetlerine başlayan Koç İlaç dünden bugüne sektörde güvenilir markaların başında gelmektedir. Kurucularının özellikle sağlık sektöründeki tecrübeleri, uzmanlık ve nitelikleri ile yoluna hızlı ve emin adımlarla ilerleyen firma yenilikçi politikaları ve yönetim anlayışı ile sürekliliği esas almaktadır. Sektörde kısa bir süre içerisinde söz sahibi olmayı başarmış olan Koç İlaç 15’e yakın yerli ve 5 yabancı firmaya üretim yapmaktadır. Irak, Kosova, Azerbaycan ve Afganistan gibi ülkelere ihracatlarını sürdürürken ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Yola çıkarken önce insan sloganını benimsemiş olan Koç İlaç ilkesinden taviz vermeden ürünlerini sunmaya devam etmektedir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Koç İlaç’ın ürün gamı içerisinde pastiller, mineral ve vitamin destekleri, dermatolojik ürünler, bağışıklık sistemi güçlendirmeye destek ürünler, diğer takviye edici gıdalar, Omega 3 balık yağları, glukozamin grubu gibi ürünlerle insanların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Thymex Kekik Ekstresi

Koç İlaç firmasının sunduğu takviye gıda çeşitlerinden bir tanesi olan Thymex Kekik Ekstresi içeriğindeki doğal özler ile bünyeyi güçlendirmeye katkı sağlıyor. Görme yeteneğini artırma, üst solunum yolu hastalıkları, cilt problemlerinin üstesinden gelmeye destek veren kekik ekstresi gücünü doğadan almaktadır. Ayrıca saç büyümesini desteklerken solunum bozukluklarının tedavi sürecine katkı sağlayabilir.

K vitamini sayesinde demir, kalsiyum ve manganez desteği sağlayabilir. Kan basıncını kontrol altında tutma, kas kramplarının azalmasına yardımcı olma, kansızlığı önlemeye destek verme gibi işlevsellikleri olabilir. Thymex Kekik Ekstresi ilaç yerine geçmeyen ancak iyileşme sürecine destek veren bir gıda takviyesidir. Thymex Kekik Ekstresi Koç İlaç kalitesi ile insanlara sunulmaktadır.

Thymex Ne İçin Kullanılır?

Bir diğer adı Thymus vulgaris olan kekiğin insan vücuduna pek çok katkısı biliniyor. Thymex doğanın bizlere sunduğu ve pek çok faydası ile bilinen kekik ekstratıdır ve normal beslenmenin yetersiz kaldığı yerlerde takviye gıda olarak alınabilmektedir. Kekik yağda çözünen bir vitamin olan A vitamini açısından oldukça zengindir. Mukus zarını desteklemede etkilidir. Bu sayede görme yetisinin gelişmesine katkıda bulunur.

Kekik özellikle kış hastalıklarında antibiyotik özelliği ile ön plana çıkar. Öksürük, soğuk algınlığı gibi durumların hafifletmeye destek olur. Bronşit tedavisinde de kekik yardımcı olarak etkisini gösterebilir. Kekik yağı boğaz ağrısını hafifletme adına yaygın bir şekilde kullanılabilmektedir. Antibakteriyerl özellikleri ile bilinen kekik akneye sebebiyet veren bakterilerle savaşmaya yardımcı olur. Farklı cilt problemleri için de kekiğin destek amacıyla kullanıldığı bilinmektedir. 

Kekiğin bir diğer önemli yardımcı işlevi kafa derisindeki kan dolaşımını artırmaya katkı sağlayarak saç büyümesine destek vermesidir. Antiseptik özellikleri sayesinde kekik bronşit, öksürük gibi solunum yolu problemlerinde destek olarak kullanılabilmektedir. Özellikle bronşit tedavisinde destek olarak kullanıldığı bilinmektedir.

Kekik ile formüle edilmiş olan Thymex Kekik Ekstresi ise bu tarz şikâyetleri en aza indirmede yardımcı bir destek olarak kullanılabilir. Özel olarak geliştirilmiş doğal içeriği ile normal gıdaların yanında takviye olarak alınabilmektedir. Thymex Kekik Ekstresini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an Türkiye’nin her yerinden anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun