Kozmela.com

Tırnak Güçlendirici

Güçlü ve bakımlı tırnaklar için kategorimizdeki ürün çeşitlerini hemen inceleyebilirsiniz!

Düzensiz beslenme, yanlış ürün kullanımı ve çevresel faktörler tırnaklarımızın kolay kırılmasına neden olabilir. Bu anlamda yapılması gereken tırnak bakımının ihmalsiz ve düzenli olarak uygulanmasıdır.

Kullanılan ürünler tırnaklarınızın doğal yapısını koruyarak güçlenmesine ve hızlı uzamasına yardımcı olur. Fakat dikkat edilmesi gereken unsurların başında doğru ürün seçimi ve uygulama gelmektedir.

Yanlış uygulamalardan birine örnek olarak, çift yönde törpüleme tırnak yüzeyinin katmanlara ayrılarak kolay kırılmasına zemin hazırlar. Bu sebeple uygulamanın her zaman tek bir yöne doğru yavaş hareketlerle yapılması gerekmektedir.

Tırnaklarınızın bakımlı ve uzun görünmesi için Sally Hansen Nailgrowth Miracle tırnak uzatma bakım ürününü tercih edebilirsiniz. İçeriğindeki Keratin ve Kolojen içeren özel formülü sayesinde %30 daha uzun ve sağlıklı tırnaklara kavuşmanıza yardımcı olur. Yapmanız gereken sadece ojesiz ve temiz tırnaklarınıza gün aşırı uygulamaktır.

Siz de ihtiyaç duyduğunuz tırnak güçlendirici ve sertleştirici ürün seçeneklerine Kozmela fırsatlarıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.
 

Tırnak Güçlendirici
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun