Kozmela.com

TOMMEE TİPPEE

Tommee Tippee markasında 19 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Tommee Tippee

1960 yılında İngiltere’de faaliyetine başlayan marka biberon ve çocuk bakım ürünleri üretmektedir. Ana şirketi Mayborn Group’dur ve Ping An Insurance isimli Çinli bir şirkete aittir. Özellikle çocuklara yönelik ürettiği dökülmez kaplarıyla bilinen marka dünyanın en büyük beşinci çocuk bakım ürünü şirketidir. Bebek aksesuarları söz konusu olduğunda marka ABD, İngiltere, Yeni Zelenda, Avustralya, Güney Afrika, Fransa gibi ülkelerde %11’lik Pazar payına sahiptir.

Tommee Tippee markasının amacı ailelerin bebek büyütme serüveninde yardımcı olmak ve bu yolculuğun keyfini sürmelerini sağlamaktır. Yaklaşık 61 seneyi aşkın süredir yaratıcı ve yenilikçi bebek ürünleri sunan firma bu anlamda bebek büyüten ailelere yenilikçi çözümler sunarken bebeklerin de bu aksesuar ve kullanışlı ürünlerden keyifle yararlanmasını sağlıyor.

Marka attığı her adımda ilk olarak aileleri düşünmekte ve onların sesini duyarak her daim inovatif ve yenilikçi ürünler ile onların bu süreçte en iyi destekçilerinden bir tanesi olmaktadır.

Tommee Tippee Emzik

Tommee Tippee emzikleri kaliteli malzemeden üretilmiş olup bebek damağına uygun tasarlanmıştır. Her biri renkli, dikkat çekici tasarıma sahip olan emzik çeşitleri bebeklerin ilgisini çekmektedir. Emzik ucu anne tenine benzer, yumuşak bir dokuya sahiptir ve bu da bebeğin emzik alışkanlığını edinmesine yardımcıdır. %100 esnektir ve bebek konforu düşünülerek üretilmiştir.

Simetrik şekilli olması bebeğin emziği kabulünü kolaylaştırmaktadır. 0-6, 6-18 ay arasındaki bebekler için farklı çeşitleri bulunmaktadır. Tasarımı bebeğin doğal ağız gelişimini desteklemektedir. Çift taraflı kullanılabilen Tommee Tippee emzik çeşitleri bebek sağlığını etkileyecek zararlı maddeler içermemektedir.

Tommee Tippee Biberon

Biberonlar emzikler gibi bebeğin en büyük ihtiyaçlarından bir tanesini karşılamaktadır. Tommee Tippee markasının damlatmaz içme bardağı formundaki biberonları kolay içilebilir yapıdadır. Bebeği bardak kullanmaya alıştırma adına idealdir. Damlatmaz bebek bardağı 6+ ve 12+ ay bebekler için farklı çeşitlerle sunulmaktadır.

Bebeklerin rahat bir şekilde sıvı tüketmesine yardımcıdır. Kaliteli malzemeden üretilmiş olup dayanıklıdır. Ayrıca bulaşık makinesinde de yıkanabilmektedir. İki parçalı, çıkarılabilir ve dökülmeyen valfi ile oldukça pratiktir. Yumuşak bir emziğe sahiptir ve diş çıkaran bebeğin diş etlerine zarar vermemektedir. Üretim aşamasında BPA gibi maddeler kullanılmamaktadır.

Tommee Tippee bebek ürünlerinin tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun