Kozmela.com

TORİNO

Torino markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Torino Keratin

Torino Brazillian Keratin saçların güçlenmesine yardımcı bir ürün olmakla beraber pürüzsüz ve parlak bir görünüm sağlamaya yardımcıdır. Keratin dediğimiz protein hem saç hem cilt hem de tırnaklarda bulunmaktadır. Saçları güçlendirme adına pek çok saç bakım ürününde de kendisine yer bulur. Torino keratin pek çok saç problemini gidermeye yardımcıdır. Saçları kısa sürede şekillendirmek, kurutmak, düzleştirmek, elektriklenmeleri gidermek için kullanılabilir. 

Torino keratin saçlara genel anlamda bir bakım sağlamayı hedefler. Keratin dediğimiz protein saçların kırılmasını, kabarmayı, ısı hasarını önlemek ve saç dayanıklılığını artırmak için önemlidir. Sağlıklı ve güçlü saçları koruma adına son derece önemlidir. 

Torino Keratin Seti

Eskiden sadece salonlarda bir uygulama olan keratin uygulaması artık evlerde de rahat bir şekilde uygulanabilmektedir. Torino Keratin hem kısa hem de ekonomik bir bakım sağladığı için kadınların tercihi olabiliyor. Saçlarda hızla yumuşak ve bir o kadar dayanıklı bir form sağlamaya yardımcı oluyor. Saçlar daha parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşabiliyor. 

Torino Brazillian Keratin saçlardaki en büyük problemlerden bir tanesi olan saçlardaki elektriklenmeyi gidermeye yardımcıdır. Ayrıca elektriklenme ile birlikte oluşan kabarmayı da kontrol altına almaya olanak sağlar. Keratin saç tellerini kaplayarak onlara parlaklık sağlarken yumuşamasına da yardımcı olur. Saç uzunluğu, dolgunluğu ya da tipine göre yapılacak işlemin süresi de değişmektedir. 

Torino Keratin saçların daha düz ve pürüzsüz olmasına imkân sağlar. Ayrıca saçların çok rahat bir şekilde şekil almasına da yardımcı olur. Bu sayede saçlar üzerinde saatlerce uğraşmaya gerek kalmaz. Saçlar keratin desteği ile sürekli bakımlı, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur. 
Bu keratin bakımı duman ya da koku yapmayan özelliktedir. Bu sebeple kadınlar ister açık alanda ister kapalı alanda uygulama yapılabilir. Keratin işlem süresi ise saç uzunluğu ve yoğunluğuna göre 1-2 saat alabilmektedir. Saçlar orta uzunluktaysa genellikle 1 saat yeterli olmaktadır. Çok uzun ise 2 saat kadar sürebilmektedir. 

Torino keratinin en önemli özelliklerinden bir tanesi saçları 3 ay kadar uzun bir süre düzleştirebilmesidir. Bu nedenle Brezilya fönü için kullanıma uygundur. Bu ürünü sodyum klorid içermeyen saç kremi ya da şampuanlarla kullanmak gerekir. Çünkü içerisinde sodyum klorid olan şampuanlar keratinin temel yapısını bozabilir. Bu da ürünün etkisinin bozulabileceği anlamına gelmektedir. Torino keratin içeriğinde tuz ya da formaldehit gibi kimyasallara yer yoktur. 

Torino Keratin kullanımı

Torino keratin kullanımı ise farklı şekillerde yapılabilmektedir. Torino Brazillian Keratin röfle, mizample, balyaj, perma, platin gibi kimyasal işlem görmüş saçlarda kullanılabilmektedir. Ayrıca doğal, işlem görmemiş saçlar ve botoks için de kullanıma uygundur. Son yıllarda oldukça popüler olan Torino marka jel keratini siz de deneyerek farkı gözlerinizle görebilirsiniz. Saçlardaki elektriklenmeyi, kabarmayı kontrol altına alan bu etkili formül saçları düzleştirmek ve canlı, parlak bir görünüm vermek için idealdir.

Torino jel keratin içeriğini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun