Kozmela.com

TRİTONE

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Tritone

Cildin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak ve çevresel faktörlerden korunmak için gündelik bakımının aksatılmaması gerekir. Her cilt tipinin ihtiyacı farklı olabilir. Bu sebeple kişinin cilt yapısını iyi bilmesi ve cildinin ihtiyacına yönelik bakım uygulaması önemlidir. Tritone farklı cilt tiplerine uygun ürünleri ile insanlara etkili bir bakım imkânı sağlıyor.

Sağlıklı bir cilt görünümü için cildin nem dengesinin korunması gerekir. Parlak, canlı bir cilt nem dengesi yerinde bir cilttir. Özellikle güneşin zararlı ışınları nedeniyle cilt nemini kaybedebiliyor ve erkenden yıpranabiliyor. Tritone cilt bakım kremi çeşitleri içeriğindeki yoğun bileşenler sayesinde cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı oluyor. Ortaya aydınlık, canlı ve nem dengesi sağlanmış bir görünüm çıkmasına katkıda bulunuyor.

Tritone Güneş Kremi

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için özellikle güneşe çıkmadan önce gerekli bakım sağlanmalıdır. Cildi güneş ışınlarından korumaya yardımcı Tritone güneş kremi ayrıca cildi nemlendirerek kurumanın önüne geçmeye destek oluyor. Güneş nedeni ile ortaya çıkan ton eşitsizliğini gidermek için yine Tritone güneş kremi etkisini göstermektedir.

Cilt üzerindeki ton eşitsizliğini gidererek dengeli, pürüzsüz ve canlı bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Cilt renginin eşit olmasına yardımcı olan krem, cildin direncinin artmasına da katkı sağlıyor. Mevcut ton dengesizliğinin giderilmesine yardımcı olan güneş kremi yeni ortaya çıkabilecek ton eşitsizliği riskini de en aza indirmeye katkı sağlıyor.

Tritone Forte krem içeriğindeki meyve asitleri sayesinde etkili bir bakım sunar. Arbutin, Kojik asit, Glabridin ve Askorbil Tetraisopalmitat gibi içerikleri ile aşırı renk maddesi üretiminin engellenmesine yardımcı olur. Cildin eşit ve bakımlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan krem düzenli uygulamada cildi çevresel faktörlere karşı korumaya da destek sağlıyor.

İçeriğindeki özel bileşenler güneşin zararlı ışınlarını filtreler ve cildin kurumasının, renk değişiminin engellenmesine katkıda bulunur. Tritone Forte günde iki kez uygulanması önerilmektedir. 6 ay düzenli kullanımda ciltteki tonu dengeler ve çevresel faktörlere karşı cildi en iyi şekilde korumaya yardımcı olur. Pürüzsüz ve eşit tonda bir görünüm için aynı zamanda yumuşak, ipeksi bir dokunuş için kremi düzenli kullanmak yeterlidir.

Tritone krem çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun