Kozmela.com

UNAC

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Unac

Kozmetik, aerosol, ıslak mendil-çocuk bezi alanlarında 3 fabrika ile eşzamanlı üretim yapan Unac Grup 60’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren bir firmadır. Unac ve Breeze markaları altında her ay yenilenen ürün gamı 500’e yaklaşmıştır. Firma önceliği müşteri memnuniyeti odaklı ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktır. Bunları yaparken içerisinde yer aldığı sektöre de değer katma hedefinde olan firma bu bağlamda partnerleri ile uzun süreli ilişkiler kurmayı tercih etmektedir.   

Unac Grup hedefi yüksek kaliteli ürünleri ile uluslararası pazarda daha aktif rol oynayarak sektöre yön vermektir. Unac Grup kişisel bakım ürünleri ile insanların önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır. Islak mendilden bebek bakım ürünlerine, saç bakım ürünlerinden vücut bakım ürünlerine, antibakteriyel ürünlerden parfüm ve deodoranta kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Unac, ürettiği ıslak mendil ürünleri temizleme, bebek ve tekli mendil şeklinde üç gruba ayrılmaktadır. İhtiyaca göre farklı ebatlarda seçenekler bulunmaktadır. Unac bebek bakım ürünleri ise yine oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Ürün gamı içerisinde bebek bezi, mendil, şampuan, bebek losyonu, masaj yağı, krem, kolonya, sıvı sabun, diş macunu, pudra gibi oldukça önemli ihtiyaçları karşılayabilecek ürünler yer almaktadır. Özellikle annelerin bebek bakımında ihtiyaç duyabileceği hemen her türlü ürün bulunmaktadır.

Unac ürün çeşitleri içeriğinde kişilerin günlük hijyenini sağlaması açısından kullanabileceği pek çok ürün bulunuyor. Unac duş jeli, duş kremi, vücut losyonu, vücut peelingi, sabun, pamuklu çubuk, el dezenfektanı gibi günlük hijyen ihtiyacını karşılayacak ürünler bulunmaktadır. Kişisel bakımına özen gösteren herkese uygun bir ürün sunan Unac bu anlamda kullanışlı ürünleri ile tercih sebebi oluyor.

Unac Kozmetik

Unac markasının saç bakım için de serisi bulunuyor. Bu seri içerisinde şampuan, bakım kremi, saç kremi, şekillendirici ve saç maskesi gibi ürünler yer alıyor. Farklı saç tiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olan bu ürünler Unac kalitesi ile sunuluyor. Saçlardaki sorunları gidermeye yardımcı olurken etkili bir bakım sunan bu ürünler uygun fiyat seçenekleri ile insanlarla buluşuyor.

Tıpkı saç bakımında olduğu gibi cilt bakımı için de zengin alternatifler sunan Unac bu anlamda her cilt tipine uygun, ihtiyaca yönelik bakım sağlayan ürünleri ile öne çıkıyor. Unac yüz bakım kremleri, el ve ayak bakım kremleri, dudak ve göz bakımı, güneş koruyucu, erkek bakım ürünleri ile cildin ihtiyaç duyabileceği her türlü desteği sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Günlük bakımın önemli diğer ürünleri arasında parfüm ve deodorant çeşitleri bulunuyor. Unac parfüm ve deodorant çeşitleri içerisinde farklı hoş kokulara sahip seçenekler bulunuyor. Ter kokusunu engellemeye yardımcı Unac roll-on ve do-stick gibi ürünler kişinin gün boyunca huzursuz olmadan, ter kokusu endişesi yaşamadan işlerine odaklanmasına yardımcı oluyor. Bunun yanında parfüm, vücut spreyi, deodorant, kolonya ve hava spreyi gibi kişisel alanın sterilize edilmesi ve hoş bir kokuya sahip olması adına farklı ürün seçenekleri sunuyor.

Unac antibakteriyel ürünler içerisinde ise hem evde, hem ofiste hem de yolculukta sıklıkla ihtiyaç duyulan hijyen ürünleri yer alıyor. Alkollü ve alkolsüz Unac mendil çeşitleri, antibakteriyel sabun, antibakteriyel el jeli, tablet sabun, çocuk el jeli, sıvı sabun, oda kokusu, ıslak mendil çeşitleri her alanda gerekli olduğundan insanların en sık kullandığı ürünler arasında yer alıyor.

Unac markasının ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun