Kozmela.com

UNİ MOM

Uni Mom markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Uni Mom

Uni Baby yıllardır bebeklerin hassas ciltlerine uygun ürettiği ürün ve setler ile annelerin en çok tercih ettiği markalardan bir tanesidir. Uni Mom da bu setler içerisinde dahil olmaktadır. Uni Baby anlayış olarak ebeveynlerin hassasiyetini paylaşma odaklı yola çıkan 22 yıllık bir marka olarak ürünleri ile hizmet vermektedir. Yenidoğan döneminde bebeklerin cildi son derece korunmasız ve hassastır. Uzmanlık olarak yenidoğan bebeklerin ciltlerini çok iyi tanıyan ve buna göre pratik ve güvenli çözümler üreten firma ürün yelpazesi ile annelerin yanında oluyor. 

Bebeğin hassas cildi için saflaştırılmış su ve pamuk içeren ıslak pamuk çeşitlerinden bebeğin banyo rutininde ihtiyaç olabilecek hemen her ürün Uni Baby kalitesi ile sunulmaktadır. Bir bebeğin bakımında kullanılan şampuan, bebek yağı, bebek deterjanı, hızlı etki sağlayan pişik kremi gibi bu bakım rutini içerisindeki her ürün belirli standartları karşılamalıdır.

Uni Baby, bebek büyürken ihtiyacı olabilecek tüm ürünleri zamanın gereklerine uygun, profesyonel şekilde geliştirmektedir. Ürettiği şampuanların içeriğinde boya yoktur, bebek yağlarında parafin içermez. Kısaca her üründe bebeğin hassas cildini öncelikli tutmaktadır. Firma üretimin her aşamasında gerekli denetimleri sağlamakla beraber güncel gelişimleri de yakından takip etmektedir. Uni Baby bebek ihtiyacını en iyi şekilde analiz edip buna uygun ürünler ortaya çıkarırken annelerin de güvenini her daim kazanıyor, içleri rahat bir şekilde bu ürünleri kullanmalarına olanak sağlıyor.

Uni Baby markasının geliştirdiği serilerden bir tanesi de Mom serisidir. Umi Mom serisi kadınların hamilelik dönemi ve sonrasında ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarını karşılayabilen ürünlerdir. İçeriği tamamen doğal olan çatlak önleyici krem, göğüs ucu kremi, çatlak önleyici bakım yağı, süt saklama poşeti, göğüs pedi gibi akla gelebilecek her ürün bulunmaktadır.

Tüm bu bakım rutini anne ve anne adaylarının ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. Uni Mom ürünleri hiçbir şekilde paraben, alkol, SLS/SLES, boya içermemektedir. Ayrıca her cilt tipine uygun şekilde üretilmektedir. Tüm bu süreçte Uni Baby ve dolayısıyla Uni Mom ürünleri yüksek kalitesi ile yıllardır olduğu gibi anne adaylarına gereken desteği sağlamaya devam etmektedir.


 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun