Kozmela.com

VİTAL

Vital markasında 12 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Vital Colors Tüp Saç Boyaları

Schwarkopf’un alt markalarından bir tanesi olan Vital, Henkel grubuna aittir. Henkel 1876 yılında kurulmuş olup 140 yılı aşkın süredir sektörde faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Dünya çapında güçlü bir şirket kültürü ile bir araya gelmiş olan Henkel birbirinden farklı ancak aynı tutkuyu paylaşan, aynı değerleri taşıyan ortalama 53 bin çalışanı ile yolunda ilerlemektedir. Henkel, sürdürülebilirlik anlamında ciddi bir örnek teşkil etmekle birlikte birçok uluslararası endeks ve sıralamalarda üst sıralarda yer almaktadır. Henkel’in saç bakımında en bilindik markalarından bir tanesi olan Schwarkopf’un alt markalarından bir tanesi de Vital’dir. Vital losyon ve saç boyaları kadınlara arzu ettikleri saç rengine kavuşmalarına yardımcı olmaktadır.

Bazen yeni bir renk denemek bazen kişinin kendi saç renginden sıkılması bazen de ortaya çıkan beyazları kapatmak amacıyla saç boyalarından sıklıkla faydalanılır. Vital’in saç boyasındaki ürün yelpazesi oldukça geniştir ve kadınlara hayallerindeki saç rengine kavuşmalarına yardımcı olmaktadır. Ten rengine uygun seçilecek saç boyası ile saçlarda kusursuz bir görünüm yakalamak mümkündür. Vital markasının saç boyası çeşitleri kendisini yenilemek isteyenler için hem etki hem de fiyat anlamında oldukça ideal ürünler sunmaktadır. 30-40 dakika kadar bir sürede kadınlar hayallerindeki saç rengine kavuşabilmektedir.

Vital’in saç boya renkleri geniş bir yelpaze sunulmaktadır. Küllü kumral, açık kumral, kahve köpüğü, tarçın bakır, platin sarısı, siyah, sıcak çikolata, küllü sarı, çikolata kahve gibi pek çok renk seçeneği koleksiyonda yer almaktadır. Uygulaması da oldukça kolay olan bu saç boyaları özellikle kalıcılığı ile kadınların favorisi olacak. Boyama işlemi sonrasında saçlara parlak ve canlı bir görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca kusursuz bir beyaz kapama özelliği vardır. Saçlardaki tüm telleri etkili bir şekilde sarar ve tek bir beyaz dahi bırakmaz.

Tüp formundaki boya oksidan ile rahat bir şekilde uygulanmaktadır. Saç boyama ve açma işlemlerinde boya ile birlikte Vital’in oksidan losyonları kullanılabilir. Oksidan losyonlar sayesinde yapılacak boyama işlemi saçlarda homojen ve kusursuz bir renk dağılımı elde edilebilir. Vital’in birbirinden çarpıcı renk seçeneklerini Kozmela’da görebilir ve dilediğiniz saç boyasını tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun