Kozmela.com

VİTALLDAY

Vitallday markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Vitallday Vitamin

Yurt dışında elderberry olarak bilinen bitki türü kara mürver özellikle doğal ve etkili içeriği ile adından söz ettiriyor. Bitki çeşidinin yaprakları 5-10 arasındadır. Uzunluğu ise 5-40 cm arasında değişebilmektedir. Bu çiçek ilkbahar aylarında açar ve pek çok farklı renge sahip olduğundan mürver çiçeği olup olmadığı bazen anlaşılamıyor. Renk olarak siyah ve kırmızı renklere sahiptir. Nadir de olsa beyaz ve sarı renklerde de bu bitkiyi görmek mümkündür. İnsan vücuduna oldukça fazla yararı dokunduğundan takviye gıdalarda da sıklıkla kullanılmaktadır.

Vitallday Ne İşe Yarar?

Bazı zamanlarda insan vücudu birtakım gerekli vitamin ve mineralleri yeteri kadar alamayabilir. Gıdaların yetersiz kaldığı noktalarda ise takviye gıdalar imdada yetişebiliyor. Çevresel faktörler, stres, mikrop ve bakteriler vücudu savunmasız yakaladığı takdirde ciddi sağlık sorunları ortaya çıkabiliyor. Takviye gıda desteği ile vücuttaki bu olumsuz durum ortadan kaldırılabiliyor ve bünyenin güçlenmesi adına ciddi bir katkı sağlanmış olabiliyor. Vitallday ise doğal özlerle formüle edilen bir takviye gıda olarak insan bünyesinin ihtiyaç duyduğu birtakım vitamin ve mineralleri sağlayabiliyor.

Vitallday ürünleri içerisinde yer alan Vitallday mürver şurubu, mürver bitkisinin sağladığı faydaları almak adına iyi bir destek olabiliyor. Mürver şurup olarak hem rahat bir tüketim sunuyor hem de kana daha hızlı karıştığı için daha etkili bir destek sunabiliyor.

Vitallday şurup formu kara mürverden hazırlanmaktadır. Ayrıca oldukça düşük bir kaloriye sahip olması nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. C vitamini deposu olması sebebiyle kış hastalıklarına karşı destek verdiği bilinmektedir. Mürver şurubu tüketim açısından da kolaylık sağladığından insanlar tarafından tercih ediliyor. İnsan vücudunun ihtiyaç duyduğu vitaminleri sağlama açısından da iyi bir katkı sunuyor.

Kara mürver faydalarını saymak gerekirse; zararlı bakterilerle savaşmaya yardımcı olur. Bünyeyi güçlendirmeye ve bağışıklık sistemini ayakta tutmaya katkı sağlar. Ayrıca kara mürverin anti depresan özelliği de bulunmaktadır. Kan şekerini düşürmeye yardımcı olurken UV radyasyonlarına karşı korunmaya destek verir. Mürverin insan sağlığına olumlu etkileri bilinmekte olup bu tarzda kolay tüketilebilir bir formda sunulması geniş kitleler tarafından tercih sebebidir.

Vitallday C Vitamini

Vitallday içeriğindeki mürver özü C vitaminini deposudur. Kış hastalıklarından farklı pek çok rahatsızlığın atlatılmasında iyi bir destek sağlamaktadır. İçeriğindeki C vitamini ile birlikte yer alan A ve B vitaminleri ile vücut direncinin artmasına katkı sağlıyor. Doğal bir müshil özelliği olduğundan kabızlık sorununu gidermeye de yardımcı oluyor. Göğsü yumuşatmaya destek olur.

Terletici etkisi olduğundan ötürü nezle, soğuk algınlığı, üşütme gibi durumların atlatılmasına katkı sağlar. Zatürre, bronşit gibi rahatsızlıkların tedavisine ek olarak destek verebilir. Ateşi düşürmeye, anne sütünü artırmaya ve kilo problemi yaşayan kişiyi zayıflatmaya yardımcıdır. Doğal vitamin deposu olan Vitallday düzenli kullanıldığında etkisini gösterebilmektedir. Vitallday takviye gıdayı Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun