Kozmela.com

Vitawin

Asya ve Akdeniz’in beslenme alışkanlarının çok önemli fonksiyonel besin bileşkelerini bir araya getiren VitaWin bunu Mediterrasian olarak adlandırmış ve buna nutrasötik ürünler serisi demiştir. Bu serideki ürünler sağlıklı bir yaşam için dünyanın en sağlıklı iki diyetini buluşturmuştur. Vitawin Latincede yaşam ve canlılık anlamına gelen Vitae ile İngilizcede win yani kazanmak terimini bir araya getirmiş ve bu şekilde marka doğmuştur. Dünyanın en uzun ve sağlıklı yaşayan insanları Uzak Doğu ve Akdeniz Havzasındadır. Bu anlamda uzun ve sağlıklı yaşamanın formülünü düşünen insanlar bunun beslenme alışkanlıkları ile bağlantılı olduğunu düşünmüş ve bu anlamda çalışmalara başlamışlardır. VitaWin çatısı altında kişiye özel oluşturulan formüller ile hem zihinsel hem de fiziksel gelişim hedeflenmektedir.

İnsanın normal yaşamını sürdürebilmesi için gıdalardan birtakım vitamin ve mineralleri almalıdır. Zinde olmak, hareket etmek, günlük aksiyonları gerçekleştirmek için vücut bu tip besinlere ihtiyaç duyar. VitaWin ürün çeşitleri içerisinde insanların normal gıdalardan aldığı ancak bazen yetersiz olduğu vitamin ve mineralleri destekleyici takviye gıdalar bulunmaktadır. Bunlar arasında Vitamin C, Vitamin D, Efervesan, kara mürver ekstresi, beta glukan, kolajen gibi ürünlr bulunmaktadır.

Her bir ürün hedefe yönelik kullanılmakta olup ihtiyacı karşılayacak bir destek sunmaktadır. Vitamin C eksikliği insanların bağışıklık sistemini zayıflatırken kolajen eksikliği ise eklem ve kemiklerde rahatsızlıklara neden olabilmektedir. Normal gıdalar ile bu tip içerikleri vücuda sağlamaktadır ancak bazı nedenlrden dolayı normal gıda alımında vücudun ihtiyacı olan bileşenler yeteri kadar sağlanamayabiliyor. Özellikle suda çözünen vitaminler depolanmadığı için dışarıdan takviye gerekebiliyor. VitaWin takviye gıdalar bu gibi eksikliklere karşı destek verir. Takviye gıdalar ilaç değildir ya da normal gıda yerine geçmez. Bu sebeple bunu normal gıdalarla beslenirken bir destekçi olarak düşünmek gerekir.

VitaWin takviye gıda çeşitleri insanların vücutları için yeteri kadar sağlayamadığı vitamin, mineral ve diğer önemli bileşiklerin desteklenmesini sağlar. Düzenli beslenme ile birlikte kullanıldığında iyi bir yardımcıdır. VitaWin takviye gıda çeşitlerini ise Kozmela’da incelemek mümkündür. Kozmela dünyasında VitaWin takviye gıdaları uygun ödeme koşulları ile sizleri bekliyor.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun