Kozmela.com

VOCALZONE

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Vocalzone Pastil

100 yılı aşkın bir süre önce İngiltere’de kurulan Vocalzone ilk olarak 1912 senesinde boğaz pastili formuna getirildi ve insanlara sunuldu. Vocalzone’un ve doğal olarak boğaz pastillerinin de mucidi 1872 yılında dünyaya gelen William Lloyd olmuştur. Yapılan uzun çalışmalar sonunda 1912 yılında ilk kez pastil formu haline getirilen Vocalzone satılmaya başlanmıştır. İlk piyasaya sürüldüğünden bu yana hala sevenlerinin gözünde popüler bir ürün olmaya devam etmektedir.

1930 senesinde ise Birleşik Krallıkta pek çok kimyagerin ürünü stoklaması ile birlikte artık Vocalzone popüler ve aranan bir pastil haline geldi. Bu talebin farkına varan William Lloyd ve kardeşi Walter Lloyd boğaz pastillerinin üretimini hızlandırmaya karar verdi. Bu noktadan itibaren Carmarthen fabrikalarında kapasite artırıldı. 50 yıldır Vocalzone boğaz pastilleri İngiltere pazarında halka satılmaktadır.

Vocalzone boğaza sağladığı etkiler neden ile Frank Sinatra ve Gregory Peck gibi pek çok ünlü müzisyenin favorisi haline gelmiştir. İlerleyen zamanla teknoloji de gelişmiştir ve bu teknolojiye paralel bir şekilde pazara giren yeni tıbbi ürünün İngiltere sağlık bakanlığı (MHRA) tarafından lisansları gözden geçirilerek iptal edildi. Bunun nedeni ise yetersiz olmalarıydı. Ancak boğaz pastillerinin pek çoğu ruhsatlarını tek tek kaybederken Vocalzone günümüze kadar gelmeyi başarmış ve tıbbi lisansını da elinde muhafaza etmeyi başarmıştır.

Tüm dünyada Vocalzone tüketici gözündeki güçlü itibarını zedelemeden sürdürmüştür. Hala İngiltere’deki çoğu eczanede stoklanmaya ve dolayısıyla talep görmeye devam etmektedir. Boğaza ve dolayısıyla sese sağladığı faydaları ile ürün ilk kez müzik mağazalarında tanıtılmış ve satışına başlanmıştır.

Kestrel Medical, vejetaryen ve veganların da kullanabilmesi adına Vocalzone’un formülünde çok ufak bir değişikliğe gitmiştir. Bu ufak değişiklik 100 yıldan beri formülde yapılan ilk değişikliktir. Ancak bu değişiklik fark edilecek düzeyde değildir. Sadece vegan ve vejetaryenlerin de kullanmasına olanak sağlanmıştır. Büyük Caruso ile yapılan formülün büyük bir bölümü sabit bir şekilde durmakta ve insanlara bu şekilde ulaşmaktadır. 

Orijinal pastillerin klasik tadına yenilikçi, farklı bir şeyler katmak isteyen Vocalzone ekibi bu anlamda bal, limon ve Frenk üzümü şekersiz pastillerini sunmuştur. Günümüzde Vocalzone dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemiz insanlarına da ulaşmaya devam etmektedir.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun