Kozmela.com

Vücut Sütü

Cildinizin kaybettiği nemi geri kazandıran ve bakımını tamamlayan bir çok markanın vücut sütlerini Kozmela’da bulabilirsiniz.

Cildin canlı, güzel ve sağlıklı görünmesindeki en önemli faktör nemdir. Mevsim geçişleri, epilasyon uygulaması ve dengesiz beslenme gibi faktörler vücudumuzun nemini kaybetmesine sebep olabilir. Bu anlamda kullanılan vücut losyonları, bakım kremleri yetersiz kalıyor. Bu yetersizliği ortadan kaldırmak içinse cildinizi vücut sütü ile desteklemeniz tavsiye ediliyor.

Vücut sütü, cildinizi çevresel faktörlere karşı koruyarak nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olan bakım ürünüdür. Özel aktif içerikleri sayesinde cildinize ipeksi yumuşaklık ve canlılık kazandırmaya yardımcı olur.

“Peki vücut sütü nasıl kullanılır?” diye soracak olursanız, özellikle duş sonrası temiz cildinize masaj yaparak uygulamanız gerekmektedir. Masaj uygulaması, vücudun kan dolaşımını hızlandırarak ürünün hızlı emilmesine ve daha hızlı etki göstermesine yardımcı olur.

En çok tercih edilen vücut sütüleri arasında yer alan, La Roche Lipikar Lait, Babe Hydra Calm Body Milk, Topicrem Ultra Moisturizing Body Milk ve daha fazla ürün seçeneğini Kozmela’da bulabilir, fırsatlarla hemen sahip olabilirsiniz.
 

Vücut Sütü
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun