Kozmela.com

W-Lab Kozmetik Krem Çeşitleri

Cilt bakımı için hemen her gün yeni bir ürün çıkıyor. Ancak cilt bakımı önemli bir konudur ve gerçekten etkili bir markanın ürününü kullanmak cilt sağlığınız açısından önemlidir. Cilt için olumlu etkileri bilinen kükürt kremi ve leke kremi birçok sorununuza yardımcı olmaktadır. Cildinizde ortaya çıkabilen renk eşitsizliği, sivilce ya da akne gibi sorunlarda size en etkili desteği sağlar.

Cilt ürünleri ile adından söz ettiren W-Lab cildiniz için en kaliteli ve hassas bakımı yapmanıza olanak sağlar. W-Lab’ın ürettiği kaliteli ürünlerden bir tanesi olan kükürt kremi yağlı, karma ve akneye eğilimli cilt tiplerine destek sağlıyor. Bitkisel içeriği sayesinde tüm cilt tiplerine olumlu etkiler sağlayan bu yardımcı ürün cildinize pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. 

Kükürtün fungal ve antibakteriyel etkileri bilinmektedir. Bu anlamda akne tedavisine destek olarak işlevseldir. Cildinizdeki yağ dengesini düzenlemeye yardımcı olmakla beraber her yaşta yaşanabilecek sivilce probleminin önüne geçmede destek sunar. Bitkisel kökenli gliserin cildinizin nemlenmesine katkı sağlar ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.

W-lab kremleri arasında pek çok farklı ürün bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de W-lab beyazlatıcı kremdir. Bu krem cilt tonunuzu eşitlemenize yardımcı olan bir üründür. İçeriğindeki bitki özleri sayesinde cildinize en iyi desteği sağlamanıza yardımcı oluyor. W-Lab Madeleb Krem, ise içeriğindeki centalla asiatica bitkisi özü sayesinde cildin onarılmasına yardımcı oluyor. Safa özü, papatya özü, lavanta yağı, centella asiatica özü sayesinde yumuşak ve daha genç görünen bir cilde sahip olmanıza destek olur. Sivilce, akne gibi problemlerin önüne geçmenize yardımcı olur.

Cilt lekelere karşı savaşmaya destek olurken cildin nemlenmesine ve beslenmesine ekstra katkı sağlar. Cildinizin doğal bir canlılık kazanmasına yardımcı olması için W-lab Madeleb krem kullanabilirsiniz. Kullanımı ise oldukça basittir. Önceden temizlediğiniz kuru cildinize 4-5 dakika masaj şeklinde uygulayabilirsiniz.

Tıraş sonrası, güneşe çıktıktan sonra, makyaj öncesinde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için özel olarak üretilmiştir. Cildinize etkili bir destek sağlamak isterseniz kaliteli ürünleri ile kendisini ispatlamış olan W-lab markasını tercih edebilirsiniz. W-lab markasının ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü zaman kaybetmeden sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun