Kozmela.com

WEFOOD

Wefood markasında 3 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Wefood

2015 yılında Türkiye pazarına toptan satış yaparak başlayan firma gündelik yaşamda insanların güvenilir ve temiz gıdalara ulaşmada yaşadığı zorlukları göz önünde bulundurarak tüketici arayışlarına güçlü bir yanıt vermek istemiştir. İlk etapta toptan satışla başlayan süreç şu anda perakende satış ile son müşteriye ulaştırılabilmektedir. Kısa sürede dikkatleri çeken marka şu anda ülkenin en sağlıklı ve güvenilir markalarından bir tanesi olma yolunda ilerlemektedir.  

Doğanın herkes için olduğunun altını çizen Wefood bu sebeple doğal beslenmenin de herkesin hakkı olduğunu savunmaktadır. Doğanın insanlara sunduğu yüksek kaliteli, doğal ve katkısız besinlerin değerinin bilinmesi gerektiğini düşünen firma 2015 senesinde harekete geçmiş ve ürünlerini insanlarla buluşturmaya başlamıştır.  

Wefood organik mi?

Doğal, sağlıklı, organik ve kaliteli beslenme konusunda edindiği hassas anlayış ile ürün çeşitlerini insanlarla buluşturan Wefood bu ürünlerini mevsiminde, yetiştiği bölgeden aldığı hammaddeler ile tedarik etmektedir. Firma sağlık, doğal ve kaliteli beslenme konusundaki hassas anlayışı ile ürünlerini çeşitlendirmekte ve eşsiz lezzetleri insanlarla buluşturmaktadır. 

Wefood, başlangıçtan günümüze arkasında durduğu yüksek standartları koruma adına gerekli koşulları sağlamakta olan birinci kalite mahsullere ulaşarak stoklarını yenilemektedir. Tüketicilerin de desteği ile sağlıklı beslenmeye olan tutkusunu Türkiye pazarı ile birlikte farklı dünya ülkelerinde de ulaştırmaktadır. 

Marka, ürettiği ürünlerin sağlıklı olduğunu ve tüketicilere güvenle ulaştırıldığında üretim aşamasındaki pek çok test ile desteklemektedir. Wefood, uzun süren kalite kontrol testleri ile insanların içleri rahat, güven duygusu ile doğal ürünlerini tüketmesini sağlamaya devam etmektedir.

Glütensiz beslenme için gerekli tüm malzeme alternatiflerine sahip olan Wefood, sabah, öğle ve akşam insanların sağlıklı atıştırma keyfini sürmesini istemektedir. Wefood yulaf ezmesi, Wefood tahin kek tariflerinde ya da fındık ve fıstık ezmesi ile rahatlıkla tüketilebilmektedir. İnsanların keyifli yeme alışkanlıklarını bozmadan onların tat alabilecekleri sağlıklı gıdalarla buluşmasını isteyen Wefood bu anlamda insanlara keyifli alternatifler sunmaktadır. 

Wefood, normalde yapılan yemeklerde kullanılan un, yağ gibi içeriklerin yerine doğal ve sağlıklı tatlandırıcı alternatifler sunmaktadır. Baharat yemeğe tadını veren en önemli etkendir. Doğal içerikli Wefood baharat çeşitleri doğal ve bir o kadar lezzetli bir yemek vaat etmektedir. Bitkisel özler kullanılarak üretilen doğal karışımlar, yemeklerinize tat vermektedir. Bununla beraber Wefood bitki çayı çeşitleri çay keyfinize yeni bir bakış açısı getirmenize olanak sağlamaktadır. 

Özellikle son yıllarda sağlıklı atıştırmalıklara olan ilgi çok fazla artmıştır. İnsanlar sürekli bir şeyler atıştırma ihtiyacı hissederler. Ancak genellikle atıştırmalıkların içerisinde sağlığı tehdit edebilecek katkı maddeleri olduğundan Wefood bunu tersine çevirerek doğal içerikli atıştırmalıkları insanlarla buluşturmaktadır. Televizyon izlerken, bilgisayar başında, kitap olurken markanın sağlıklı atıştırmalıklarından tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem ağzınızı tatlandırırken hem de sağlığını koruyabilirsiniz.  

Wefood özel ve bir o kadar doğal karışımlarla ürettiği un çeşitleri glütensiz olup yemeklerde ekstra lezzet kazandırmaktadır. Wefood yulaf unu, kinoa, chia gibi içeriklere sahip ürünleri özellikle sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin favorilerinden olmaktadır. Farklı yemek çeşitleri denemek isteyenler bu doğal içerikli Wefood ürünleri ile harikalar yaratabilmektedirler. Markanın salata ve soslara eklenebilecek özellikteki ürünleri sofralara ayrıca renk kazandırmaktadır. 

Wefood Hindistan Cevizi Yağı

Markanın yemeklere lezzet kazandıran ürünleri hem görüntüsü hem de lezzeti ile fark yaratmaktadır. Örneğin Wefood kakao yağı ya da Wefood organik keçiboynuzu ile yemekler için farklı soslara imza atmak mümkündür. Wefood organik içerikli besinler sağlıklı cilt ve saç bakımı için son derecede destekleyicidir. Örneğin Hindistan cevizi yağı hem yemeklerde kullanılan hem de saç ve cilde uygulanabilen bir üründür. Tamamen doğal bir içeriğe sahip olmasından ötürü ise herhangi bir alerjik riske neden olmamaktadır. 

Kuru ve yıpranmış saçlara olan faydası ile bilinen Hindistan cevizi yağı özellikle banyo sonrası düzgün bir şekilde uygulandığında faydasını en iyi şekilde göstermektedir. Saçların beslenmesine yardımcı olan Hindistan cevizi yağı ayrıca saçlarda uzun süreli hoş bir koku da bırakmaktadır. Wefood karabuğday unu ise ekmek yapımında kullanılabilir ve ekmeği daha sağlıklı daha lezzetli bir hale getirebilir. Karabuğday unundan yapılacak ekmek ayrıca kişiyi tok tutması ile de bilinmektedir. Özel beslenme programı yapan ya da diyet uygulayan kişiler için karabuğday ununun önemli bir yeri olduğu gerçektir.

Wefood, tatlı yemeyi sevenler ancak sağlığa olan olumsuz etkiler bilindiği için kesmek zorunda kalanları ise keçiboynuzu ile tanıştırmaktadır. Tatlılarda kullanılabilecek keçiboynuzu, fındık unu ve ceviz unu tatlılara lezzet katarken aynı zamanda kişinin sağlığını da en iyi şekilde korumaya yardımcı olmaktadır. Wefood ham kakaolu fıstık ezmesi ise yine tatlı ihtiyacını sağlıklı bir şekilde karşılamak isteyenler için ideal ürünlerden bir tanesidir. Wefood yulaf ezmesini ise un olarak kullanmakla beraber üzerine süt dökülerek tüketilebilen sağlıklı bir atıştırmalığa çevirmek de mümkündür.

Wefood markasının doğal ve organik içerikli ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve bu lezzetli ürünlerden dilediğinizi tek bir tıklama ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Wefood
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun