Kozmela.com

YEAUTY

Yeauty markasında 9 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Yeauty

Bir Alman markası olan Yeauty, cilt ve dudak maskelerini Almanya’dan sonra şimdi Türkiye’de tüketicilerle buluşturuyor. Ürünleri yoğun bileşenleri ile cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamaya yardımcı olur. Erken yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olan göz altı maskeleri hedefe yönelik bakım sağladığından kısa sürede etkisini göstermektedir. İnsanların en çok şikâyet ettiği cilt problemlerinden koyu halka ve ince çizgi oluşumunu en aza indirmeyi hedefleyen göz altı maskeleri cildi çevresel faktörlerin etkilerinden de korumaya destek verir.  

Yeauty Göz Altı Maskesi

Zamanı durdurmak mümkün olmasa da zamanın etkilerini yavaşlatmak mümkündür. Bu da ancak cilt tipine uygun doğru bir ürünle mümkün olabilir. Yeauty göz altı maskeleri 5 farklı çeşitten oluşur ve her biri farklı bileşenleri ile cilde etkili bir bakım sağlar. Yeauty göz altı maskeleri, çevresel faktörlerin olumsuz etkileri, güneşin zararlı ışınları, uykusuzluktan kaynaklanan göz altı çevresindeki izler için etkili bir destek sunmaktadır. Maskeler özellikle göz çevresindeki yorgun görünümü düzenlemeye yardımcı olan etkili ve doğal içeriklere sahiptir.

Yeauty göz pedi göz maskesi cildi yoğun şekilde nemlendirmeye yardımcı aloe vera ve hyalüronik asit içerir. İçeriğindeki gliserin ise cilt tonundaki dengesizlikleri gidermeye ve eşit, aydınlık bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca böğürtlen özü ekstresi, C vitamini gibi cilde son derece faydalı içerikler de yine markanın göz altı maskelerinde bulunmaktadır. Yoğun bir günün ardından göz bölgesini dinlendirmek ve cilt tazeliğini yeniden sağlamak adına Yeauty göz altı maskeleri oldukça idealdir.

Göz çevresindeki deri son derece hassas olduğundan yoğun bir şekilde neme ihtiyaç duyar. Aksi halde kuruyarak erken yaşlanma belirtileri ve çizgiler kendisini olması gerektiğinden daha erken gösterebilir. Yeauty göz altı maskeleri göz altı bölgesinin ihtiyaç duyduğu yoğun nemlendirmeyi içeriğindeki doğal bileşenler ile sağlar. Sadece 25 dakika kadar kısa süreli bir uygulama ile cildin ihtiyacını karşılamak mümkün olabilir. 

Göz çevresindeki koyu halkalar ve ton dengesizliklerini de yine bu etkili göz maskeleri ile gidermek mümkündür. Aloe vera cilt için son derece etkili bir destek olup yoğun nemlendirme için idealdir. Yeauty göz pedi göz maskeleri aloe vera bakımından zengin olup cilde nemli ve aydınlık bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Ayrıca peeling etkisi ile maskeler cildi pürüzsüzleştirmeye de yardımcı olur.

Yeauty Dudak Maskesi

Çevresel faktörlerden en çok etkilenen yüz bölgelerinden biri de dudaklardır. Dudaklar mevsimsel değişime bağlı olarak hızla kuruyabilir ya da çatlayabilir. Dudakların kurumasının önüne geçmek için ise yoğun bir nem desteği gerekir. Yeauty nemlendirici dudak maskesi dudaklarda nem sağlamaya yardımcı olur ve kuru görünümü ortadan kaldırarak daha canlı, pürüzsüz bir dudak görünümü sağlamaya yardımcı olur. 

Cildin ihtiyaç duyduğu pek çok bileşeni içeren dudak maskesi düzenli kullanımda cildi çevresel faktörlerin etkilerine karşı da en iyi şekilde korumaya katkı sağlar. Dudak maskesi Süper yumuşak hidrojel dokuya sahip olduğundan uygulaması da son derece kolaydır. 15 dakika kadar bir uygulama ile dudakların ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamak mümkündür.

Yeauty göz ve dudak maskelerini sitemizden inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz. 
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun