Kozmela.com

Yumoş

Level Brothers'ın kurucusu William Hesketh Lever 1890’lı yıllarda İngiltere’de temizlik ve hijyenin öne çıkmasına yardımcı olan Sunlight Soap hakkında fikirlerini not ederek bunu hayata geçirme adına çalışmalarına başlamıştır. Bunu yapmasının en büyük amacı temizliği yaygınlaştırmakla beraber kadınların iş gücünü azaltarak sağlığı desteklemek. 1800’lü yıllarda çıkan bu misyon günümüzde de Unilever’in kültürünün bir parçasını yansıtmaktadır. Günümüzde bu görüş insanların iyi hissetmesine, iyi görünmesine ve hayattan çok daha fazla keyif almasına yardımcı olmaktadır.

Unilever’in şu anda 190’dan fazla ülkede 400’ün üzerinde markası bulunmaktadır ve dünya çapında 149 bin çalışanı vardır. Ayrıca dünyanın her bir bölgesinde sayısız hissedarı da bulunmaktadır. Firma her gün neredeyse 2,5 milyar insana ulaşmaktadır. Kişilerin kendilerini, yaşadıkları alanı ferah ve temiz tutmak için tercih ettiği pek çok ürünü dağıtıyor ve pazarlıyor. Unilever ülkemizde ise 100 seneyi aşkın bir süredir insanlara temizlik ve hijyeni sunuyor.

Unilever’in pek çok güvenilir marka ürünü olduğundan hemen her evde bir Unilever temizlik ürünü ile karşılaşmak mümkündür. Firmanın bugün ülkemizde 6 fabrika yatırımı 5 bini aşkın çalışanı, 20 binin üzerinde tedarikçisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 32 ülkeye de ihracatta bulunmaktadır. Bu sayede ülke ekonomisine de ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. 

Yumoş Çeşitleri

Yumoş yumuşatıcı çeşitleri giysilerin rengini korumaya yardımcı olurken giysilerin yıpranmasını da engellemektedir. Yumuşatıcı kumaş üzerinde bulunan liflerin üzerini kaplamakta ve giysilerin uzun süre dayanıklı olmasına katkı sağlamaktadır. Çamaşırlar ilk günkü renkleri ve canlılığı ile muhafaza edilmiş olur. Bununla birlikte çamaşırlarda liflerin arasında su birikmesi ve tutulmasını da önlemeye yardımcı olur. Bu sayede giysilerin çok daha hızlı kurumasına katkıda bulunur.

Yoğun kokulu formülü çamaşır yıkandıktan haftalar sonra bile etkisini gösterir. Bu sayede en sevilen Yumoş kokuları giysilerde kalıcı olarak muhafaza edilmiş olur. Giysi liflerine mikro parfüm kürecikleri nüfuz eder. Hareket edildikçe bu mikro kürecikler kırılır ve bu sayede içerisindeki parfüm sürekli olarak giysiyi sarar. Bu sayede Yumoş ferahlığı, yumuşaklığı ve kokusu uzun süre giysilerde taşınmış olur.  

Yumuş yumuşatıcı bahar temizliği, çiçek bahçesi sprey, yumuşatıcı çiçek bahçesi çeşitleri ile çamaşırlarda arzu edilen yumuşaklığı ve bahar ferahlığını sağlamaya yardımcı olur. Uzun süre hoş kokusu ile çamaşırlardaki kalıcı etkisini gösterir.

Yumoş yumuşatıcı çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun