Kozmela.com

ABFEN FARMA

Abfen Farma markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Abfen Farma

2005 yılında kurulmuş olan Abfen Farma Türk ilaç pazarında ürünleri ile yer almıştır. Dünyanın en dinamik yapıya sahip ilaç pazarlarından bir tanesi olan yerli ilaç pazarında kendi ilkeleri doğrultusunda emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Kuruluş felsefesi olarak her daim insan sağlığı ve yaşam kalitesine öncelik vermektedir. Bu anlamda yeni tedavi alternatifleri sunmak amacı ile spesifik teröpatik alanlarda seçilmiş ürünleri ile gerekli desteği sağlamayı hedeflemektedir.

Abafen Farma’nın felsefesi logosuna da yansımıştır. Logosundaki sağlıklı ve mutlu insan figürü ile insan sağlığına verilen öneme dikkat çekilmektedir. Her şeyden önce insana ve insan sağlığına önem veren Abfen Farma bu anlamda yerli pazara yeni ürünler kazandırarak çeşitliliği ve alternatifleri artırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bu sayede hem sektöre bir dinamizm hem de insanlara yeni ürünler kazandırmaktadır.

Kulak burun boğaz sağlığı, bebek sağlığı, ağız sağlığı, eklem sağlığını destekleyecek ürünleri ile pazardaki kalitesini her daim göstermiş olan Abfen Farma her biri alanında uzman personeli ve teknolojiye ayak uyduran birimleri ile her daim en iyiyi sunmaya gayret etmektedir.

Firma ISO 13485 Tıbbi Cihazlar kalite yönetim sistemi ve CE Avrupa ve dünya standartları altında üretim yapmakta ve sunduğu kaliteli ürünlerle tüm müşterilerin beklentilerine cevap vermeye odaklanmaktadır. 2005 yılından beri insanlara sunduğu ürünler ile güvenlerini kazanmış olan ve sektörde belirli bir noktaya gelmiş Abafen Farma ürün gamını genişletmekte ve bu alanda çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun