Acnecinamide Sivilce Jeli

Alışverişin güvenli adresi Kozmela, Acnecinamide cilt bakım markasını sizlerle buluşturuyor!

Acnecinamide, özellikle sivilceli ve akneye eğilimli ciltlerin bakımını tamamlamak için özel olarak geliştirilmiş cilt bakım markasıdır.  Markanın ürünleri, ciltteki aşırı yağlanmayı kontrol altına alarak siyah nokta, akne ve sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Markanın sahip olduğu özel aktif içerikler cildin ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlamayı destekler.

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan Acnecinamide temizleme jeli, her cilt tipine uygun özelliği ile cildinizi kurutmadan temizlemeye yardımcı olur. Cilt yüzeyinde biriken yağı, kiri ve makyaj kalıntılarını temizleyerek bakteri oluşumunu engellemeyi destekler. Nemli cilde dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulamanız ve bol su ile durulamanız yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra cildinizde sivilce problemi yaşıyorsanız Acnecinamide jel krem ile sivilce oluşumunu kontrol altına alabilirsiniz. Özel formülü sayesinde yeni oluşmaya başlamış hafif dereceli sivilce, siyah nokta ve kızarıklıkların oluşumunu en aza indirgemeye yardımcı olan bakım kremi, cildinizin nem seviyesini dengelemeyi de destekler.

Siz de Acnecinamide markasının mendil, jel krem ve diğer ürünleri ile cildinize bakım yapabilir, Kozmela fırsatlarıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.
 

Acnecinamide
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun