Acnecinamide Sivilce Jeli

Acnecinamide, akne ve sivilce eğilimli cilt tiplerine özel geliştirdiği bakım ürünleri ile öne çıkıyor. Hassas ciltler için geliştirilen ürünleri de bulunan marka, sivilce, siyah nokta ve akneler üzerindeki uzman deneyimi ile bu cilt tiplerine uygun ürünler geliştirmektedir.

Ergenlik dönemindeki gençler, sürekli veya lokal olarak sivilce problemi yaşayan bireylerin tercih edebileceği markalardan bir tanesidir. En çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi öğrenci paketidir. Ergenlik ile beraber ortaya çıkan sivilceler için geliştirilen paket, en ekonomik hem de etkili bir sonuç elde etmede cilt bakımının en büyük yardımcılarındandır.

Cilt bakımınız için ihtiyacınız olabilecek, temizleyici, nemlendirici gibi tüm ürün çeşitleri Acnecinamide markası altında da yer almaktadır.

Acnecinamide Ürün Çeşitleri ve Fiyatları

Markanın birbirinden farklı pek çok cilt bakım ürünü bulunsa da temelde amaç cilt tipine uygun en doğal ve etkili bakımı sağlamaktır. Bu sebeple Acnecinamide ürünleri tek tek alınabileceği gibi kombin kullanma maksadı ile set şeklinde de alınabilir ve kullanılabilir. Ürün çeşitleri içerisinde sensitive foam, sensitive krem, PHA jel, peeling scrub, temizleme jeli ve jel krem bulunuyor. Bu ürünlerin hepsi farklı cilt tiplerine göre geliştirildiğinden hangi cilt tipi olursa olsun fayda sağlamaktadır.

Diğer tüm cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi Acnecinamide cilt bakım ürünlerinde de önemli olan düzenli uygulamadır. Özellikle belirli periyotlarda cilt üzerinde görülen oluşumlar ve ton eşitsizliklerinde cildi doğru ürünle temizlemek son derece önemli oluyor. Ergenlik döneminde ya da gebelik döneminde akne ve siyah nokta oluşumları ile karşılaşmak mümkündür. Ayrıca strese ve yeme bozukluklarına bağlı olarak da bu sorun kendisini gösterebiliyor. Acnecinamide genç yaşlı demeden cildi için gerekli desteği arayan herkese yardımcı oluyor.

  • Acnecinamide Jel Krem: En çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olan jel krem, hafif formülü sayesinde cilde oldukça kolay uygulanır. Yağ ve nem dengesini kontrol etmeye yardımcı olur. Nemlendirici ürünler cildinizde ağırlık hissi uyandırıyor veya cildinizde sivilce akne oluşumuna neden oluyor ise bu ürünü deneyerek kullanabilirsiniz.
  • Acnecinamide Sensitive Krem: Acnecinamide markasının hassas cilt ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürettiği sensitive krem özellikle kozmetik ürünlere karşı tepki gösteren ciltlerin bakımında etkili oluyor. Ciltte batma ya da yanma hissi gibi durumların önüne geçebilmek için doğru bakım ürününü kullanmak gerekiyor. Hassas ciltlerin de gerekli nemlendirmeye ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır. Cildin kurumaması için özellikle günlük nemlendirmeye dikkat etmek önemlidir. Bunu sağlamak her ürün ile mümkün olmaz. Doğru bir içerik ve doğru bir uygulama önemlidir. Bunun için Acnecinamide markasının sunduğu krem çeşitlerine bakılabilir. Çünkü Acnecinamide markası tüm cilt tiplerini göz önüne alarak ürün çalışmalarını yürütür ve her cilt tipinin ihtiyacını karşılamayı hedefler. Ciltteki akne oluşumunun engellenmesine yardımcı olan Acnecinamide Sensitive Krem ayrıca eskiden oluşmuş akne izlerinin giderilmesine de katkı sağlar. Cildin nem seviyesini dengelemeye destek olur ve fazla yağın ciltten temizlenmesine yardımcıdır. Yüz ovalinde bulunan T bölgesi ise en sık yağlanma görülen bölgedir. Hem yağlı hem de karma ciltlerde sıklıkla görülen yağlanma problemi yağ kanallarının dolması ile ortaya çıkar. Cilt yapısında bulunan yağ kanallarının temizlenmesi akne gibi oluşumların ortaya çıkmaması adına önemlidir.
  • Acnecinamide PHA Jel: Yağlı ciltlerin temizlenmesi ve yağ dengesinin sağlanması adına jel kremler oldukça iyi bir destek sağlar. Ciltte oluşan fazla yağ eğer temizlenmezse cildin yağ dengesi bozulur. Yağ dengesi bozulan ciltte çok daha farklı cilt problemleri de ortaya çıkabilir. Acnecinamide cilt bakım ürünlerini günde iki kez kullanmak cilt temizliği için yeterlidir. Sağlıklı, pürüzsüz, canlı bir görünüm için özellikle ürünü aksatmadan kullanmak önemlidir.
  • Acnecinamide Öğrenci Paketi: Ciltteki yağlanmaya neden olan faktörler arasında elbette yanlış beslenme, çevresel faktörler, stres gibi durumlarda söz konusudur. Cilt yüzeyinde meydana gelen oluşumları ortadan kaldırma ve pürüzsüz bir görünüm elde etmek mümkündür. Lise ve üniversite dönemlerinde gençlerin çok sık karşılaştığı sivilce problemi için, onlara uygun fiyatlı hazırlanan bakım setidir! Hem erkek hem de kadınların kullanabildiği bakım seti içerisinde, temizleyici ve nemlendirici iki ürün bulunmaktadır.
  • Acnecinamide Peeling: Peeling, cildi temizlemeye yardımcı olurken, aynı zamanda siyah noktalar üzerinde de oldukça etkilidir. Burun ve çene bölgesinde ortaya çıkan siyah  noktaları haftalık peeling bakımı ile temizleyerek pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.
  • Acnecinamide Mendil: Siyah nokta ve ton eşitsizliklerini gidermeye yardımcı olan bir diğer ürün de Acnecinamide mendil çeşitleridir. Özellikleri sayesinde tek kullanımlı bir peeling etkisi yaratmaktadır. Cildin etkili bir şekilde temizlenmesi, ton eşitsizliklerinin giderilmesi ve cilt üzerindeki oluşumların engellenmesine katkı sağlayan mendil ölü hücreleri temizlemede de oldukça etkilidir. İçeriğindeki laktik asit, glikolik asit ve AHA kompleksi yeni hücre oluşumunu desteklemektedir. Acnecinamide mendil cildi temizlerken cildi kesinlikle zarar vermez. Ciltte rahatlatıcı ferah bir his bırakır. Üstelik Acnecinamide mendil kullanımı da oldukça pratiktir. Günde sadece bir kez temiz cilde uygulamak yeterlidir. Masaj yaparak yüz tamamen temizlenmelidir. Cilt eski tazeliğine ve pürüzsüz görünümüne hızla kavuşacaktır.

Acnecinamide Fiyatları

Acnecinamide ürünleri fiyat konusunda da farklı seçenekler sunuyor. Fiyat ve kalite performansı düşünüldüğünde markanın gerçekten yerinde bir fiyat politikası uyguladığı görülebilir. Acnecinamide jel krem fiyat olarak da gayet uygun şekilde sunulmaktadır. Konu cilt bakımı olduğunda çok fazla ucuza kaçmamak ve içeriğinin doğal olduğuna emin olmak önemli bir kriter haline geliyor. Çünkü piyasada sunulan bazı gereğinden fazla ucuz krem ve jeller cilde faydadan çok zarar veriyor. Acnecinamide kullananlar ise doğal içerikli ürün kullanmanın ne denli önemli olduğunu zaten anlıyor.

Acnecinamide ürünlerinin tamamını yakından inceleyerek cildinize en uygun ürünü almak istiyorsanız sizi Kozmela dünyasına bekliyoruz. Tüm ürün çeşitlerini bir arada görebilir, karşılaştırma yapabilir ve en uygun seçeneklerle sadece tek bir tıklama ile anında satın alabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Acnecinamide Nedir?

Acnecinamide, yağlı, akneye eğilimli ve hassas cilt tipleri için geliştirilen cilt bakım ürünlerinden oluşan kozmetik markasıdır.

Acnecinamide Nasıl Kullanılır?

Acnecinamide ürünlerinin kullanımı oldukça kolaydır. Temizleme jelini, günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere kullanabilirsiniz. Temizleme jelini kullandıktan sonra jel krem ile nemlendirme işlemi uygulayabilirsiniz.

Acnecinamide Öğrenci Paketi Nasıl Kullanılır?

Öğrenci paketi içerisinde temizleyici ve nemlendirici olmak üzere iki ürün bulunmaktadır. Temizleyici ürünü, günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere cildinizi temizlemek için kullanabilirsiniz. Temizlediğiniz cildinizi, jel krem ile nemlendirerek bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz.

Acnecinamide Öğrenci Paketi Fiyatı?

Öğrenci paketi iki üründen oluşmaktadır ve hem etkili bir bakım hem de uygun fiyat avantajı sunmaktadır. İndirimli öğrenci paketini tercih ederek ürünleri kullanabilirsiniz.

Acnecinamide Nerede Satılıyor?

Acnecinamide ürünlerine Kozmela.com’dan ulaşarak orijinal ürün garantisi ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Acnecinamide ürünlerinin Kozmela.com’da ki indirimli fiyatlarından da yararlanabilirsiniz.

Acnecinamide
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun