Kozmela.com

Acnecinamide Sivilce Jeli

Cilt bakımı üzerine geliştirdiği kaliteli ürünler ile bilinen Acnecinamide markası özellikle her cilde uygun sunduğu çözümlerle öne çıkıyor. Özellikle çevresel faktörlerle beraber yıpranan cilde iyi bir şekilde bakmak gerekiyor.

Cilt bakım ürünü tercih ederken en önemli şey içeriğidir. Her cilt tipi birbirinden ayrı olmakla beraber her cilt tipi için ayrı içerikli ürün kullanmak gerekiyor. Bu anlamda Acnecinamide markasının geliştirdiği bakım ürünleri geniş seçenek sunuyor ve cilt bakımı için etkili bir bakımın kapılarını açıyor.

Özellikle cilt aşırı yağlandığında akne gibi oluşumlara da zemin hazırlayabiliyor. Cildin yağ dengesini korumak cilt bakımı esnasında en çok dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi. Sağlıklı bir cilt için cildin gereksinimini çok iyi anlayıp ona göre hareket etmek gerekecektir.

Krem, losyon ya da cilt bakım ürünleri eğer cilt tipine uygun şekilde tercih edilirse en hızlı şekilde desteğini gösterecektir. Acnecinamide markasının karma, yağlı, kuru ya da hassas ciltler için geliştirdiği pek çok ürün bulunuyor. Bu sebeple cilde en uygun tercihi yaparak cildin hem günlük bakımı sağlanmış hem de çevresel faktörlere karşı korumaya alınmış oluyor.

Acnecinamide Sensitive Krem

Acnecinamide markasının hassas cilt ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürettiği sensitive krem özellikle kozmetik ürünlere karşı tepki gösteren ciltlerin bakımında etkili oluyor. Ciltte batma ya da yanma hissi gibi durumların önüne geçebilmek için doğru bakım ürününü kullanmak gerekiyor. Hassas ciltlerin de gerekli nemlendirmeye ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır.

Cildin kurumaması için özellikle günlük nemlendirmeye dikkat etmek önemlidir. Bunu sağlamak her ürün ile mümkün olmaz. Doğru bir içerik ve doğru bir uygulama önemlidir. Bunun için Acnecinamide markasının sunduğu krem çeşitlerine bakılabilir. Çünkü Acnecinamide markası tüm cilt tiplerini göz önüne alarak ürün çalışmalarını yürütür ve her cilt tipinin ihtiyacını karşılamayı hedefler.

Ciltteki akne oluşumunun engellenmesine yardımcı olan Acnecinamide Sensitive Krem ayrıca eskiden oluşmuş akne izlerinin giderilmesine de katkı sağlar. Cildin nem seviyesini dengelemeye destek olur ve fazla yağın ciltten temizlenmesine yardımcıdır. Yüz ovalinde bulunan T bölgesi ise en sık yağlanma görülen bölgedir. Hem yağlı hem de karma ciltlerde sıklıkla görülen yağlanma problemi yağ kanallarının dolması ile ortaya çıkar. Cilt yapısında bulunan yağ kanallarının temizlenmesi akne gibi oluşumların ortaya çıkmaması adına önemlidir.

Acnecinamide PHA Jel

Yağlı ciltlerin temizlenmesi ve yağ dengesinin sağlanması adına jel kremler oldukça iyi bir destek sağlar. Ciltte oluşan fazla yağ eğer temizlenmezse cildin yağ dengesi bozulur. Yağ dengesi bozulan ciltte çok daha farklı cilt problemleri de ortaya çıkabilir. Acnecinamide cilt bakım ürünlerini günde iki kez kullanmak cilt temizliği için yeterlidir. Sağlıklı, pürüzsüz, canlı bir görünüm için özellikle ürünü aksatmadan kullanmak önemlidir.

Ergenlik dönemi cilt problemlerinin başladığı zamanlardır ve bu problemler oldukça can sıkabilir. Ciltte oluşacak sivilce görünümü hem kozmetik olarak hem de psikolojik olarak kötü bir etki bırakır. Ciltteki yağlanmaya neden olan faktörler arasında elbette yanlış beslenme, çevresel faktörler, stres gibi durumlarda söz konusudur. Cilt yüzeyinde meydana gelen oluşumları ortadan kaldırma ve pürüzsüz bir görünüm elde etmek mümkündür.

Canlı ve pürüzsüz bir görünüm sağlama adına bilim adamları doğanın gücünden faydalanmış ve doğal içerikli ürünler ortaya çıkartmışlardır. Bu doğal bitki özleri özellikle cilt bakım ürünlerinde sık bir şekilde kullanılmaktadır. Özel formülü sayesinde Acnecinamide jel krem cilt tabakasının temizlenmesine katkı sağlar ve yağ seviyesini dengeleyerek cilt üzerindeki istenmeyen oluşumların engellenmesine de katkı verir. Akne ve cilt tonu eşitsizliklerini gidermede oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkaran jel ürün kadifemsi bir dokuya sahiptir. Acnecinamide Jel Krem tüm cilt tiplerine uygun olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde Beta Glukan, Pro- Vitamin 5 ile jel cildin su ihtiyacını karşılamaya da destek olur. Cildi gençleştirici ve canlandırıcı etkisi ile kullananların favorisi oluyor.

Acnecinamide Mendil

Siyah nokta ve ton eşitsizliklerini gidermeye yardımcı olan bir diğer ürün de Acnecinamide mendil çeşitleridir. Özellikleri sayesinde tek kullanımlı bir peeling etkisi yaratmaktadır. Cildin etkili bir şekilde temizlenmesi, ton eşitsizliklerinin giderilmesi ve cilt üzerindeki oluşumların engellenmesine katkı sağlayan mendil ölü hücreleri temizlemede de oldukça etkilidir.

Tıkanmış yağ kanalları ciltte yağ birikmesine neden olduğundan özellikle yağlı ciltlerde günlük bakım için oldukça idealdir. İçeriğindeki laktik asit, glikolik asit ve AHA kompleksi yeni hücre oluşumunu desteklemektedir. Acnecinamide mendil cildi temizlerken cildi kesinlikle zarar vermez. Ciltte rahatlatıcı ferah bir his bırakır. Üstelik Acnecinamide mendil kullanımı da oldukça pratiktir. Günde sadece bir kez temiz cilde uygulamak yeterlidir. Masaj yaparak yüz tamamen temizlenmelidir. Cilt eski tazeliğine ve pürüzsüz görünümüne hızla kavuşacaktır.

Acnecinamide markasının birbirinden farklı pek çok cilt bakım ürünü bulunsa da temelde amaç cilt tipine uygun en doğal ve etkili bakımı sağlamaktır. Bu sebeple Acnecinamide ürünleri tek tek alınabileceği gibi kombin kullanma maksadı ile set şeklinde de alınabilir ve kullanılabilir. Ürün çeşitleri içerisinde sensitive foam, sensitive krem, PHA jel, peeling scrub, temizleme jeli ve jel krem bulunuyor. Bu ürünlerin hepsi farklı cilt tiplerine göre geliştirildiğinden hangi cilt tipi olursa olsun fayda sağlamaktadır.

Diğer tüm cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi Acnecinamide cilt bakım ürünlerinde de önemli olan düzenli uygulamadır. Özellikle belirli periyotlarda cilt üzerinde görülen oluşumlar ve ton eşitsizliklerinde cildi doğru ürünle temizlemek son derece önemli oluyor. Ergenlik döneminde ya da gebelik döneminde akne ve siyah nokta oluşumları ile karşılaşmak mümkündür. Ayrıca strese ve yeme bozukluklarına bağlı olarak da bu sorun kendisini gösterebiliyor. Acnecinamide genç yaşlı demeden cildi için gerekli desteği arayan herkese yardımcı oluyor.

Acnecinamide ürünleri fiyat konusunda da farklı seçenekler sunuyor. Fiyat ve kalite performansı düşünüldüğünde markanın gerçekten yerinde bir fiyat politikası uyguladığı görülebilir. Acnecinamide jel krem fiyat olarak da gayet uygun şekilde sunulmaktadır.

Konu cilt bakımı olduğunda çok fazla ucuza kaçmamak ve içeriğinin doğal olduğuna emin olmak önemli bir kriter haline geliyor. Çünkü piyasada sunulan bazı gereğinden fazla ucuz krem ve jeller cilde faydadan çok zarar veriyor. Acnecinamide kullananlar ise doğal içerikli ürün kullanmanın ne denli önemli olduğunu zaten anlıyor.

Cilt sağlığına ve görünümüne önem verenler Acnecinamide ürünlerinin içeriklerini kontrol ettiklerinde cilde zararlı hiçbir katkı maddesinin olmadığını ve markanın bu konuda ne denli hassas davrandığını görebilirler. Günümüzde sıklıkla tercih edilen, doğal cilt bakım ürünleri kapsamında kaliteli ürünler sunan Acnecinamide her geçen gün genişlettiği ürün yelpazesi ile fark yaratmaya devam ediyor.

Acnecinamide ürünlerinin tamamını yakından inceleyerek cildinize en uygun ürünü almak istiyorsanız sizi Kozmela dünyasına bekliyoruz. Tüm ürün çeşitlerini bir arada görebilir, karşılaştırma yapabilir ve en uygun seçeneklerle sadece tek bir tıklama ile anında satın alabilirsiniz.

 

Acnecinamide
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun