Kozmela.com

Argan Cure Manikür Pedikür Ürünleri

Türkiye’de %100 yerli sermaye ile kurulan ve müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp karşılamayı hedeflemiş olan firma 38 yıllık bir deneyim ve tecrübenin ardından 2010 senesinde Sun Kozmetik adı altında faaliyetlerine geçmiştir. Özellikle profesyonel cilt bakım ürünlerini Argan Cure ve tek kullanımlık ürünlerini Zimpfile markası ile insanlara sunmakta ve geniş kitlelere ulaşmaktadır. Hem profesyonel hem de bireysel uygulayıcıların kullandıkları araç ve gereçlerini sadece Türkiye’ye değil dünyaya sunmaktadır. Bu anlamda müşteri beklentilerini global çerçevede anlayıp çözüm üretmektedir.

Pedikür Malzemeleri

Argan Cure pedikür, manikür bakım setleri ile insanlara bu konuda kaliteli ve pratik çözümler sunmaktadır. Ürünleri içerisinde pedikür nem bombası, manikür uygulama seti, manikür bakım seti, pedikür uygulama seti, manikür bakım eldiveni gibi bu konuda son derece kullanışlı ürünler yer almaktadır.

Argan Cure pedikür uygulama seti içerisinde pedikür adına aranan her türlü detay bulunmaktadır. Keratin, parafin, argan yağı içeren uygulaması tırnakları güçlendirmeye yardımcı olurken yoğun nem etkisi ile bakım sağlar. Set içerisinde 1 çift keratinli pedikür çorabı, 1 adet tırnak törpüsü, 1 adet havlu ve 1 adet tırnak eti itici bulunmaktadır. Özellikle pedikür uygulamasında tüm malzemeleri isteyenler için iyi bir set üründür. 

Argan Cure manikür uygulama seti içerisinde ise bir manikür uygulamasında gereken tüm malzemeler yer almaktadır. Manikür uygulama setinin amacı bu uygulamayı zorlanmadan doğru şekilde yapılmasına yardımcı olmaktır. Bu manikür setinin içeriğinde ise 1 çift keratinli manikür eldiveni, 1 adet tırnak törpüsü, 1 adet havlu ve 1 adet tırnak eti itici yer alır.

Argan Cure Pedikür Bakım Çorabı

Pedikür konusunda oldukça kullanışlı olan ve uygulama esnasında kolaylık sağlayan ürünlerden bir tanesi de Argan Cure pedikür bakım çorabıdır. Ayakların ihtiyacı olan tüm bakımları tek seanste, bir kerede sağlamaya yardımcı olur. Yeni nesil susuz pedikür uygulaması sayesinde pürüzsüz bir cilt, güçlü tırnaklar, etkisi uzun süre devam eden yumuşaklık hissini yaşamak mümkündür. Argan Cure pedikür bakım çorabını kullanmak ise oldukça pratik ve koaydır.

Pedikür bakım çorabını kullanmadan önce ilk olarak tırnaklar kesilir, temizlenir ve törpülenir. Ardından steril su ile ayaklar ısıtılır, törpülenir. Patik giyildikten sonra ayak ve parmak uçlarına masaj uygulanır. Patiğin ucun delinir ve pedikür uygulaması yapılır. Ardından ise patik çıkarılır, kalan solüsyon ayaklara masaj yaparak yedilir ve işlem tamamlanır. Argan Cure pedikür bakım çorabı ile arzu edilen pürüzsüz ayaklara kavuşmak mümkün olabilir.  

Argan Cure Topuk Çatlak Kremi

Gün boyu vücudu taşıyan ayaklar eğer yeterli bakım yapılmaz ise pek çok ağrı ve sızıya neden olabilecek komplikasyonlar ortaya çıkarabilir. Ayaklar sertleşebilir ve bu sertleşme ile kişinin canını yakabilecek görülebilir. Nasırlaşmış ayaklara uygun bakım yapabilmek için uygun içerik gereklidir. Günlük ayak bakımı rutini bozulmaz ise ayaklarda yumuşak bir his kalacaktır. Topuklara ilk uygulamadan itibaren nemlendirme etkisi sağlar. Bu sayede cildi yumuşatır ve doğal nem dengesi kazandırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki konsantre özel formülü ciddi kuruluk problemi yaşayan ayaklara gerekli desteği sağlar.

Argan Cure ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun fiyat avantajları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun