Kozmela.com

Argivit Şurup

Argivit, Hekim İlaç bünyesi altında çıkan takviye gıdadır. 2012 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Hekim İlaç ürünlerinde daima kaliteyi ön planda tutmaktadır. Bu sayede müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamakla beraber sektördeki prestijini de korumaktadır.

Hekim İlaç, yerli ilaç sanayide lider markalardan bir tanesi olmakla beraber yenilikçi ve cesur hamleler ile uluslararası pazarda kendisine yer bulma arzusundadır. Çünkü firmanın yola çıkışı belirli bir kesimi değil tüm dünyayı iyileştirme odaklıdır. Hekim ilaç tüm faaliyet ve iş süreçlerini etik kullar çerçevesinde yürütmektedir. Kalite anlayışı sadece ürettikleri ile sınırlı değil yönetim ve personeli ile tüm oluşumu kapsamaktadır.

Firma kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmekte ve değişime açık, çevreye saygılı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışı benimsemektedir. Temelini insan sağlığına katkıda bulundurmak üzerine atmış olan firma bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Argivit Nedir Ne İşe Yarar?

Argivit çocuklardaki vitamin ve mineral eksikliklerinin giderilmesine yardımcı olan takviye gıda grubudur. Bu grup içerisinde şurup, focus, smart, tablet olmak üzere farklı takviye çeşitleri bulunmaktadır. Her birinin içeriği çocukların bünyesini desteklemeye yardımcı zengin ve doğal bileşenlerle formüle edilmiştir.

Doğal takviye gıda alanında kaliteli ürünleri ile öne çıkan Hekim İlaç’ın geliştirdiği bu ürün grubu çocukların bağışıklık sistemini geliştirmeye, güçlendirmeye ve ihtiyaç duydukları, vücut işlevinin yerine getirilebilmesi için gerekli bileşenleri sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Argivit Şurup

Çocukların büyümesi ve doğal gelişimini tamamlayabilmeleri için birtakım vitaminlere ihtiyaç duyarlar. Bu vitaminlerin bir kısmı doğal gıdalardan alınabildiği gibi bir kısmı takviye gıdalarla telafi edilebilir. Bazı vitaminler vücutta kendiliğinden üretilemediği için dışarıdan alım gerekir. Normal gıdaların yetersiz kaldığı yerlerde ise takviye gıda çeşitleri iyi bir destek olabilmektedir.

Argivit şurup ise içeriğindeki doğal özler ile çocuklarda eksikliği hissedilen bileşenlerin alımını destekler. Argivit şurup multivitamin ve mineral kombinasyonundan oluşmaktadır.  Çocukların bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlayarak hastalıklara karşı daha dirençli olmalarına yardımcı olur. İştahı olmayan ya da gelişme geriliği yaşayan çocuklarda iştahın açılmasına destek verir.

Argivit şurubun en önemli ve öne çıkan özelliği içeriği L-arginin olmasıdır. L-arginin denilen şey çocuk gelişimine destek verir. Çocuklardaki büyüme hormonunun uyarılmasına destek olur. Bu sayede çocukların hem vücut hem de zihin gelişimlerini tamamlamalarına katkı sağlar.

Argivit şurup B vitaminlerinin hepsini içermektedir. Bu sayede bağışıklık sisteminin güçlenmesine önemli bir katkı sağlar. B vitaminlerinin önemli bir diğer özelliği de vücut gelişimlerine destek vermesidir. Bu sebeple önemlidir.

Argivit Focus

Argivit Focus şurup şeklinde sunulan gıda takviyesidir. İçeriğinde hiçbir şekilde alkol, tatlandırıcı ya da paraben kullanılmamıştır. İçeriğinde mineral ve vitamin kombinasyonları mevcut olup ayrıca akili besin olarak bilinen Fosfatidilserin bulunmaktadır. Bu şurubun kullanılma nedeni genellikle iştahsız çocukların iştahını açmaya yöneliktir. Ayrıca unutkanlık, odaklanma problemi gibi sorunların üstesinden gelmeye destek olduğu düşünülmektedir. Bunlarla beraber; çocuklardaki nörolojik gelişime destek verdiği, sporcularda refleks gelişimine katkı sağladığı belirtilmiştir. İçeriğinde paraben, aspartam, glüten, alkol yer almamaktadır. Ayrıca mevzuata uygun olarak üretildiği belirtilmektedir. İçeriğinde bulunan fosfolipitlerin dikkat eksikliği olan çocuklarda odaklanma sorununu en aza indirme adına destek verdiği belirtilmiştir.

Argivit ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz takviye gıdayı anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun