Kozmela.com

Arm Hammer Diş Macunu

1846 yılında kurulan Arm&Hammer, dişlerinizi koruyarak doğal bir beyazlık kazandırmaya yardımcı olur. Dünya genelinde diş hekimlerinin reçete ettiği markalar arasında her zaman yerini koruyan Arm&Hammer kısa bir süre içerisinde tüketiciler tarafından da severek kullanılan ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Arm&Hammer diş macunu, doğal içerikli karbonat mikrogranüller halinde kullanılması sebebiyle diş yüzeyini çizmeden nazikçe temizler ve dişlere doğal bir beyazlık kazandırmaya yardımcı olur. Bunun yanı sıra ağzın PH dengesini koruyarak ağız kokusunu en aza indirgemeyi destekler.

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan, Advance White beyazlatıcı etkili diş macunu diş yüzeyini nazikçe temizler. Çay, sigara, kırımızı şarap, kahve gibi içeceklerden kaynaklı sararmaları gidermeye yardımı olur. Ferah bir nefes sağlayarak gün boyu kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.  Bunun yanı sıra hassas dişler için özel olarak geliştirilen Arm&Hammer Sensitive Whitening diş macunu ve Enamel Pro Repair diş minesini güçlendirmeye yardımcı olan diş macunu seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Siz de Arm&Hammer diş macunu ve daha fazlasına Kozmela ayrıcalıklarıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.
 

Arm Hammer
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun