Kozmela.com

ASSOS

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Assos Probiyotik

İlk olarak 1996 yılında faaliyetlerine başlayan Assos yerel sermaye ile kurulmuş olup takviye edici gıda ve ilaç ürünleri ile insanların bu alandaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama adına yola çıkmıştır. Assos, faaliyette olduğu yıllar boyunca medikal alandaki eksikleri tespit ederek vizyoner bir bakış açısı ile yeniliklerin önünü açmıştır.

Assos markasının en temel amaçlarından bir tanesi etik kurallar çerçevesinde sağlık profesyonellerine güvenilir ve doğru bilgi aktarmaktır. Kurumsal iş anlayışı ve bilinci ile medikal alanlara katkı sunmayı hedefler.

Assos Pharma Ürünler

Assos markasının geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Bu yelpaze içerisinde mineral ve vitamin destek ürünleri yer almaktadır. Beslenmenin yetersiz kaldığı alanlarda insan vücudunun ihtiyaç duyduğu desteği takviye olarak sağlamaktadır. Takviye edici gıdalar içerisinde vücuttaki eksiği en iyi şekilde belirledikten sonra doğru ürünü seçmek yeterli olacaktır. Assos sunduğu ve farklı ihtiyaçlara cevap verebilen damla, şurup, tablet gibi farklı formlarda ürünler bulunuyor.

Assos Gıda Takviyeleri

Vücut fonksiyonlarının olması gerektiği gibi, sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getirebilmesi için ihtiyaç duyulan tüm vitamin ve minerallerin sağlanması gerekir. Vücuttaki vitamin ve mineral eksikliği çerçevesinde doktorun da onayı ile takviye gıda alımı yapılabilir ve vücuda gereken destek verilebilir. Takviye gıda seçenekleri arasında vitamin b5, ayı sarımsağı ekstresi, biotin, çinko, keratin, foik asit gibi önemli destekleyici bileşenler bulunuyor. Bu ürünler tedavi edici değildir, gıdaların yetersiz kaldığı yerlerde destek sağlarlar.

Multivitamin ve vitamin çeşitleri sağlıklı beslenme, düzeli egzersiz ve uyku ile birlikte alındığında çok daha etkili olmaktadır. Genel sağlığın ve bağışıklığın desteklenmesi için Assos’un sizler için sunduğu tüm ürünleri Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğinizi ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun