Kozmela.com

AVENE CLEANANCE

Avene Cleanance - Yağlı Ciltlere Özel Bakım Serisi listesinde 17 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Avene Cleanance Yağlı Cilt Bakım Serisi

Avene Cleanance cildin rahatlamasına yardımcı ayrıca akneli ciltlerin bakımına destek sağlayan bir üründür. Cildi herhangi bir şekilde kurutmadan yağlanmayı kontrol altına almaya yardımcı olur. Yağlı, hassas ve akneli ciltlerin bakımı için özel olarak geliştirilmiş olan Avene Cleanance Yağlı Ciltlere Özel Bakım Serisi ciltteki gözenek ve siyah nokta oluşumunun da önüne geçmede destek sağlar. Diğer cilt tiplerinin aksine yağlı ciltlerin bakımı daha hassastır. Cildin yağ ve nem dengesinin kontrol altına alınması gerekir. Yağlı ciltlerde eğer gerekli nem miktarı sağlanmaz ise cilt daha fazla yağ üretecektir. Daha fazla yağ demek ise daha fazla sivilce ve akne oluşumu demektir. Avene Cleanance yağlı ciltlere özel bakım serisi ile cildiniz için gereken nem miktarını sağlamaya yardımcı olur, akne ve sivilce gibi cilt sorunlarına karşı ekstra önlem alırsınız.

Avene Cleanance Gel Nettoyant

Cildin Ph değerini koruyan Avene Cleanance Gel Nettoyant yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. İçerik itibarı ile sabun içermez ve cildin ferahlık kazanmasına yardımcı olur. Sebum dengesinin sağlanmasına yardımcı olurken termal su sayesinde rahatlatma etkisi gösterir. Cildi kirli oluşumdan ve makyajdan arındırmak için günlük olarak kullanılabilir. Yağlı ciltler ile karmadan yağlığa eğilimli ciltlerde kullanmaya uygundur. Avene Cleanance Gel Nettoyant kullanımı da oldukça kolaydır.

Öncelikle uygulayacağınız bölgeleri nemlendirmelisiniz. Ardından Cleanance Gel ürününü nemlendirdiğiniz yüz ve vücudunuza uygulayabilirsiniz. Cleanance Gel ürününü hem sabah hem de akşam rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Avene Cleanance’in yağlı ciltlere uygun serisi ile siz de cildinizi tazelemeye yardımcı olabilir, akne ve sivilce gibi cilt yağlarına bağlı ortaya çıkan oluşumlara karşı ekstra tedbir alabilirsiniz.

Avene Cleanance Jel Ne İşe Yarar?

Eğer yağlı bir cildiniz var ise sebum dengesizliği, gözenek genişlemesi ya da yapay parlama gibi cilt sorunları ile karşı karşıyasınızdır demektir. Bu tip cilde sahip kişilerin cilt bakımlarına çok daha dikkat etmeleri gerekir. Avene markasının geliştirdiği Cleanance serisi yağlı ciltler için günlük bakımı en iyi şekilde sağlıyor. Nemlendirme, temizleme ve maske gibi cildin ihtiyaç duyduğu tüm aşamalar bu seride sizlere sunuluyor. Cildin hem ferahlamasına hem de gerekli nemi sağlamasına Cleanance ürünleri yardımcı oluyor. Ayrıca siyah nokta, akne gibi cilt problemlerini ortadan kaldırmak için de Cleanance serisi gerekli desteği sağlıyor.

Avene Cleanance Güneş Kremi

Yüksek koruma faktörü ile Avene Güneş Kremi düşük toleranslı hassas ciltlerin kullanımı için formüle edilmiştir. Güneşin yaydığı zararlı UV ışınlarına karşı cildi korumaya yardımcıdır. Her cilt tipi için güneş kremi bulunmaktadır. Avene Güneş Kremi cildinizi güneşe karşı korumaya yardımcı olurken aynı zamanda içeriğindeki termal su ile nem seviyesini ayarlamaya destek olur. Kuru ciltler için olan güneş koruyucu ise cildi sadece güneşten korumakla kalmaz cildin kuru kalmasının önüne geçerek nemlendirmeye yardımcı olur.

Avene Cleanance Expert

 İçeriği sayesinde sivilceleri azaltmada ve kızarıklığı gidermede destek etki sağlar. Cildin pürüzsüzleşmesinde, siyah noktaların azalmasında yardımcıdır. İçeriğindeki monolaurin aşırı sebum oluşumunun önüne geçmeye yardımcıdır. Avene termal su sayesinde cilt rahatlar ve yatıştırmaya yardımcı olur. Avene Cleanance Expert uygulaması oldukça kolay bir üründür. Hızlı emilim gösterdiğinden matlaşma ve nemlendirme konusunda gerekli desteği sağlar.

Avene Cleanance özel serisini Kozmela’da bulabilir ve Türkiye’nin her yerinden sadece tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun